App Store Google Play

Заради них. Кохання: у Дніпрі відкрилася виставка про почуття, які здатні подолати біду

30.08.2017 18:30
Заради них. Кохання: у Дніпрі відкрилася виставка про почуття, які здатні подолати біду

Сьогодні, 30 серпня, у Дніпрі відкрилася фотовиставка «Заради них. Кохання», присвячена героям, які воюють на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з приміщення ДніпроОДА.

Черговим кроком до створення фотокниги про різні сторони життя бійців, стала експозиція про кохання. Ініціатива створення належить адміністрації ДніроОДА. На вказану виставку всі бажаючі зможуть завітати впродовж місяця.

«В четвертій серії проекту ми знімали кохання, яке долає всі негаразди. П’ять пар були обранні командою Резніченка, я лише обирав вдалі локації. Знімальний процес відбувався у Дніпрі та тривав один день», - поділився враженнями фотограф Ігор Співак.

Переглянути фотоекспозицію прийшли самі герої проекту. Серед них воїни з дружинами та маленькими дітьми, які з цікавістю оцінили результат.

«Проект кохання - це нові неперевершені емоції. Знімальний процес пройшов на одному диханні, а почуття пар розкривалися на очах», - переконує координатор Центру допомоги бійцям при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Учасник військових дій, який врятувався з Іловайського полону, Ігор також прийшов з родиною. З дружиною він познайомився у лікарні, в якій та була волонтером. Вже за рік, 24 серпня, у них народилася донька.  

«Я перебував в полоні протягом двох днів, оскільки отримав осколкові поранення голови. Після цього мене передали до Червоного Хреста. Зараз я навчаюсь в Металургійній академії. В цьому році на День незалежності України нашій донці виповнився рік. Не обдумуючи я згодився на проект, щоб отримати фотографії на пам'ять, адже на них моя родина», - пояснив Ігор.

Нагадаємо, що у Дніпрі до Дня Державного Прапора України та 26-річниці незалежності відкрилася фотовиставка про минуле та сьогодення нашої держави.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...