App Store Google Play

Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

28.08.2017 15:40
Завдання України обігнати Албанію за ВВП, - Дмитро Дубілет

За останні 25 років Україна посіла останнє, 166-е місце, за зростанням ВВП серед усіх країн, в яких ведеться облік. У зазначеному рейтингу ми гірші за Молдову, Грузію, Зімбабве і навіть ЦАР. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook дніпровський айтівець, менеджер проекту iGov Дмитро Дубілет, передає Дніпроград.

«Пам'ятаю, як на курсах макроекономіки я дивувався, що який показник якості життя країни не візьми, у нього обов'язково буде кореляція з ВВП, яка завжди має наближатися до єдності: у тривалості життя, рівня освіти, спортивних досягнень, індексу щастя ... Загалом, як не крути, всі дороги ведуть до ВВП», - згадує дніпровський новатор.

Дмитро Дубілет переконаний: якби ВВП став ключовим показником успішності нашої політичної еліти, все могло б стати на свої місця. З його слів, президент боровся б за іноземні інвестиції, а не витрачав час на перерізання стрічок. НБУ боровся б за кредитування економіки, а не воював з вітряками. Кабмін і Рада боролися б за позицію в Doing Business справами, а не словами. Народ, зрештою, отримав би чіткий критерій оцінки своїх лідерів.

«Українські лідери повинні пам'ятати всі складові цього показника до п'ятого знака після коми. Вони повинні, чорт забирай, татуювати графіки зростання ВВП на своєму тілі! Ось тільки у цього показника є одна проблема: він вимірюємо. Адже куди простіше міркувати про боротьбу з корупцією або мовні питання ... А тут ці вперті цифри, що демонструють твої управлінські таланти на табло», - йдеться у дописі.

Дмитро Дубілет запропонував для старту наздогнати та перегнати Албанію. Адже вона теж серед європейських країн остання, не рахуючи Україну з молдаванами.

Раніше повідомлялось, що незабаром некомерційний проект iGov в окремих випадках буде працювати з держорганами за гроші, які спрямовуватимуться виключно на iGov.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...