App Store Google Play

Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

28.08.2017 16:20
Дніпряни оплатять з власних кишень модернізацію ТЕЦ Ахметова

Дніпряни мають сплатити вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, згідно з урядовим рішенням. Про це сьогодні, 28 серпня, на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Ірина Черниш, передає Дніпроград.

Зі слів Ірини Черниш, яка посилається на норматив НКРЕУ, тариф на електроенергію що генерується в тому числі й ДТЕК Придніпровська ТЕЦ складається на основі середньомісячних цін на електроенергію, яку усі виробники продали енергоринку.

В свою чергу, виробники розраховують вартість такої енергії самостійно. При цьому, вони виходять з формули розрахунку, затвердженої на державному рівні.

«У формулу розрахунку зашиті, як прямі витрати на її виробництво, так і додаткові платежі виробнику електричної енергії, у тому числі на реконструкцію та модернізацію енергогенеруючого обладнання, а також на виконання законодавчих актів та урядових рішень. І тут криється найцікавіше», - йдеться у дописі.

Це означає, що жителі мають сплатити, відповідно до тарифу на електроенергію, вартість модернізації двох енергоблоків Придніпровської ТЕС, які переводитимуть на газові вуглі, так само як і модернізацію усіх інших ТЕС, АЕС тощо. До того ж, це рішення ще й урядове.

«Отака виходить казочка про «в нас нема грошей на екологічні заходи, бо все витрачаємо на модернізацію, яку нам нав’язав уряд», - переконана Ірина Черниш.

Раніше повідомляли, щоб переобладнати на газове вугілля критично необхідні для балансування енергосистеми блоки на ТЕС ДТЕК Енерго сукупною потужністю 2,5–3 ГВт, потрібно орієнтовно лише 2–3 млрд грн. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...