App Store Google Play

Символи Збройних Сил України

26.08.2017 10:30
Символи Збройних Сил України

Колись на будові в Києві на Батиєвій Горі, я відкопав меч. На глибині шість метрів в котловані. Він і зараз у мене є. Поржавілий, зігнутий, з обламаним кінчиком. Але меч.

Колись на цьому місці наші предки билися з ординською навалою. Не тікали, не здавалися, боронилися до останнього. Бо мертві сраму не імуть,сорому не мають! Предки наші гинули, але боролися.І дітей вчили бути воїнами. Потім ці діти розбили орду на Синіх Водах і стали вільними лицарями і козаками, які були опорою нашої Незалежності. Як наші Збройні Сили зараз.

Цей меч з обламаним кінчиком- послання від мого пращура - заклик боронити свою землю і не здаватися ,а перемагати. Це - символ нашої волі і нашого існування не рабами у світі. Же през шаблю маю право. През шаблю , ане "през торгівлю, поклони чи договорняки".

Живуть і існують, продовжують свій рід тільки сильні і грізні. Просто символи. Але вони мають глибокий зміст. В них сконцентровані віки життя і мільйони життів українців.

Все так просто і так складно одночасно. Дуже важко ішло затвердження. Чому? Та тому що ці нові символи грунтуються виключно на українській історії, українській ідеології і українській ментальності. А вона якраз докорінно відрізняється від російської. Навіть кольором беретів і шевронами на рукавах.

Той же вовк-перевертень, козак-характерник Сірко, який обертався на вовка, у нас був героєм і позитивним образом. В той час, як в північних мокшан він був страшним чудовиськом. Тільки по поясу можна було відрізнити перевертня від вовка, бо пояс- сакральна річ і ніколи не "перекидався".

Так в кожному знаку-символу живе наша народна пам'ять.

Танкові війська України. Латна лицарська рукавиця, яка стискає пірнач - благородну зброю. Пірначем проломували лати і шломи ворогів.

І у нас були лицарі. свої українські. Забуті, але від того не менш шляхетні.Ті, які билися під Грюнвальдом і Оршею . А зараз на танках теж проломують ворожі лати і укріплення.

Ракетні і артилерійські війська України. Блискавка і грім з небесної хмари. Боги війни. Перун, Ілля і Зевс в одній іпостасі.

Це вони ламають хребет ворожим військам, вони грізні і страшні для ворогів.

Механізовані війська України(колишня піхота)

Палаюча гренада(граната) на тлі козацьких мушкетів і самопалів

Цариця полів. Основа основ. Найкращі війська в світі - українська піхота. Ще з козацьких часів.

Сили спеціальних операцій. Українські спецпризначенці.

Найкращі у світі. Ті, які перемелюють ворога у співвідношенні один до двадцяти- п'ятдесяти. Недарма на емблемі зображений вовк- перевертень, вовк- характерник із бойовим поясом-чересом, а внизу- хижий тризуб Святослава. Прийдуть нізвідки, перегризуть горлянки ворогам і зникнуть непоміченими і непереможними. Мені ця емблема найбільше подобається.

Морська піхота

Десантні війська

Тут ще багато. Дивіться.

Впровадження нових знаків, кокард, беретів - це ще один крок до нашої Незалежності. Як фізичної, так і духовної. Нам не потрібно красти чужу історію, чужу назву, примазуватись до чужих здобутків і перемог. У нас все це є своє. Прадавнє і справжнє.

Те, яке ми тільки починаємо згадувати і пишатися.- від князів-дружинників-лицарів, перевертнів-характерників, Перунів- громовержців, козацьких мушкетів-самопалів і кораблів-чайок, пірначів , лицарів Грюнвальда і Орші,мечів, до матросів Кішок, льотчиків Кожедубів, борців Піддубних, до сучасних кіборгів і героїв-десантників, артилеристів, спецпризначенців, волонтерів.

Це все наше, рідне, як і наша українська Україна! Розбудовуємо нашу Армію, вчимо дітей бути воїнами, і самі вчимося!

Ми - народ воїнів, народ козаків , народ лицарів і кіборгів, танкістів і десантників, артилеристів і піхотинців. Тих, які "двічі не вмирають" і "през шабою мають право". Ми- вільний український народ! Який прямо зараз творить свою історію і свою незалежність у війні з Ордою, як і тисячу років тому.

І, як тисячу років тому преможе Орду у битві на Синіх Водах. І на ясних зорях.

З Днем Незалежності!

Дякую творцям цього дива! Особисто Віталію Гайдукевичу і всім причетним!

site.ua

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...