App Store Google Play

У Дніпрі урочисто відкрили Форум української молоді діаспори

23.08.2017 08:30
У Дніпрі урочисто відкрили Форум української молоді діаспори

Вчора, 22 серпня, у Дніпрі відбулося урочисте відкриття Форуму української молоді діаспори. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

700 учасників форуму з понад 20 країн світу, а також поважні гості, серед яких – українські та закордонні міністри й бізнесмени - зібралися в театрі імені Тараса Шевченка.

В урочистій промові очільник Дніпра Борис Філатов наголосив, що молодіжне зібрання в Східній частині країни є дуже важливою підтримкою для всіх українців.

«Ми приймаємо цю важливу подію вперше, і їй передувала неабияка підготовка. Проведення цього форуму саме у Дніпрі – прифронтовому місті, яке 2014-го стало на захист усієї країни, є показом неймовірної поваги та підтримки. Ми відчуваємо довіру світової спільноти та готові її виправдати. Зараз нам дуже потрібні ваш досвід і вміння налагоджувати ділові відносини", – зазначив міський голова Дніпра.

Від учора делегації діаспори встигли побувати в музеї АТО та прогулятися катером. Також учасники з'їзду провели і тематичні сесії та відвідали знакові місця міста.

Речник української громади в угорському парламенті, перший заступник президента СКУМО Ярослава Хортяні подякувала дніпрянам за теплий прийом.

«У всьому світі практика підтримки діаспори є популярною. У майбутньому сподіваємося на плідну співпрацю з Дніпром. Я рада, що під час перших сесій учасники форуму з України цікавилися життям діаспори. Йшлося також про те, що робити, аби спростовувати дезінформацію, яку поширює Росія щодо України. Ми будемо напрацьовувати рішення», – заявила Ярослава Хортяні.

Зазначимо, що Форум української молоді діаспори проходитиме з 21 до 26 серпня. Разом із українською молоддю та експертами діаспоряни обговорюватимуть питання залучення інвестицій, євроінтеграційні процеси та молодіжну політику.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...