App Store Google Play

Вже у вересні Вілкул отримає по заслугах за наполегливу працю проти нашої держави - Томчук

18.08.2017 09:00
Вже у вересні Вілкул отримає по заслугах за наполегливу працю проти нашої держави - Томчук

В.о.голови ДФС Дніпропетровської області Оксана Томчук  прокоментувала появу низки замовних матеріалів щодо неї особисто, нардепа Андрія Денисенка та генпрокурора Юрія Луценка.

Вона пов’язує «чорну» піар компанію із наближенням вересня та, відповідно, початку роботи Верховної Ради та внесення ГПУ  подання на позбавлення недоторканності і притягнення до кримінальної відповідальності кількох нардепів, зокрема і Олександра Вілкула.

Як повідомляв Дніпроград, днями на близьких до «Опоблоку» інтернет-ресурсах було розміщено нібито викривальні статті про  згаданих вище осіб,  які, за дивним збігом, пов’язані із виведенням на чисту воду родинного ОПГ Вілкулів, які багато років поспіль обкрадали мешканців Дніпропетровщини і не тільки.

Власне, сама Оксана Томчук не приховує свого задоволення від реакції замовників «чорнухи» , адже це означає, що у передчутті невідворотного покарання у Вілкула просто здають нерви.

«Не буду приховувати, сама собою пишаюся. І не тому, що "кришую, віджимаю, терроризую  заводи, органи і пароходи" , а тому, що напрацьованих за рік на ригівську шваль доказів достатньо, щоб провадження вносилися, кримінальні справи рухалися, а вілкул бився в істериці вигадуючи все нові "обставини" мого життя і вкидаючи їх руками дурнів дурневих і невідомих осіб без аватарок, без облич і друзів», - поглузувала з  реакцій Вілкула Оксана Томчук на своїй сторінці в Фейсбук .

Вона додала, що надмірна емоційність і підкреслена фейковість матеріалів свідчить про усвідомлення самими замовниками того, що як не крути,  але вигадані факти не можуть співвідноситись з реальними мільйонами вкрадених з бюджету грошей і наполегливою працею проти нашої держави.

«І перші удоди вже полетіли від гріха подалі та подалі від розшуку», - нагадала Томчук про звільнення заступника міського голови Кривого Рогу Євгена Удода, який вже кілька місяців перебуває у розшуку.

Тож продовження – вже незабаром, чекаємо на "чорний" вересень для замовників "чорного" піару!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...