App Store Google Play

Активісти просять Пригунова допомогти у судовій боротьбі за органну залу

18.08.2017 12:40
Активісти просять Пригунова допомогти у судовій боротьбі за органну залу

Дніпровський громадський активіст Олександр Гуміров, який веде боротьбу за повернення Будинку органної та камерної музики у власність громади, звернувся до голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова з проханням втрутитися у справу щодо Органної зали. Лист із текстом звернення активіст опублікував на своїй сторінці у Facebook, інформує Дніпроград.

"Вже цілий рік я, за підтримки дніпровських активістів, борюся проти Московського патріархату за повернення у власність жителів Дніпропетровщини незаконно вкраденого в них Будинку органної та камерної музики. Рішенням суду встановлено, що порушення мали місце на етапі застосування довіреності, оскільки ані Вілкул, ані Смирний не мали повноважень розпоряджатись народним майном без доручення сесії обласної ради", - зазначає Гуміров.

Спираючись на це рішення суду, активіст намагався оскаржити судову ухвалу, якою було затверджено мирову угоду. Але господарський суд відмовив у прийнятті апеляційної скарги до провадження, відмовившись поновлювати строк апеляційного оскарження.

"Звертаю вашу увагу, що Дніпропетровська обласна рада взагалі не оскаржувала ані цю мирову угоду, ані протиправну довіреність. Не було зроблено жодної реальної активної дії задля порятунку будівлі! А минуло вже майже сім років! Я розумію мотивацію злочинця-регіонала Вілкула, що подарував московським попам Органну залу - він плазував перед своїм "глибоко віруючим" босом. Але я не розумію вашу вже майже дворічну бездіяльність щодо цього питання. Кожному дніпрянину відомо до якого занепаду доведено будівлю Органної зали, а сам унікальний музичний інструмент зберігається у жахливих умовах", - йдеться у зверненні.

Олександр Гумірок також наголошує, що протягом року небайдужі дніпряни за свої кошти та власні сили боролися у судах проти московського патріархату, і не відчули жодної підтримки збоку обласної ради.

"Шановний Глібе Олександровичу! Всім серцем і всією душею закликаю Вас врятувати Будинок органної музики! Я вже вичерпав всі процесуальні можливості і не маю можливості самостійно продовжувати судову боротьбу. Залишився останній шанс - подати віндикаційний позов. А це може зробити тільки сама Дніпропетровська обласна рада!", - звернувся Гуміров.

В свою чергу, Гліб Пригунов в коментарях запросив пана Гумірова на зустріч аби обговорити питання щодо повернення Органної зали громаді міста.

Як зазначалося раніше, керівництво обласної ради впевнено, що Будинок органної музики має повернутися громаді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...