App Store Google Play

Гройсман та представники бізнесу Дніпропетровщини обговорили проблеми підприємництва

16.08.2017 11:00
Гройсман та представники бізнесу Дніпропетровщини обговорили проблеми підприємництва

Вчора, 15 серпня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та представники великого бізнесу Дніпропетровщини обговорили низку проблем підприємництва. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на преес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Безпечність продуктів харчування, контроль за ринком касових апаратів, відповідальність за інформацію на упаковці продукції, створення робочої групи з розвитку виноградарства, взаємовідносини із правоохоронними органами – про такі та інші наболілі питання йшлася мова із головою кабміну та керівництвом області.

Голова обласної ради Гліб Пригунов також презентував новий Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області.

«Наразі готується Державна стратегія розвитку дорожнього господарства. Дороги України якісно зміняться у найближчі роки», - зазначив голова уряду Володимир Гройсман.

Цього ж дня Володимир Гройсман ознайомився з ходом робіт по будівництву нової гілки метрополітену у Дніпрі, провів всеукраїнську селекторну нараду з підготовки до нового навчального року.

Раніше повідомлялось, що у ході робочої поїздки на Дніпропетровщину голова кабміну також ознайомився з ходом ремонту основних магістралей регіону, зокрема, запорізької траси.

Наразі ця траса є найбільш завантаженою, цілодобово нею проїжджають більше 13 тисям автівок. Загальна довжина ділянки, яку зараз тут ремонтують – 36 кілометрів. Загалом, у 2017 році на капітальне відновлення доріг Дніпропетровщини виділено з Держбюджету понад 1 мільярд гривень.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...