App Store Google Play

Реєстр демобілізованих та фестиваль «Вільне небо»: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня

14.08.2017 19:30
Реєстр демобілізованих та фестиваль «Вільне небо»: у ДніпроОДА підбили підсумки тижня

Сьогодні, 14 серпня, під час щотижневого публічного звіту ДніпроОДА розповіли про виплати заробітної платні, літні табори для дітей та підтримку воїнів на Сході України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Щодо соціальної сфери, то в місцевих бюджетах профінансовано більше 990 мільйонів гривень на виплату заробітної платні та відпускних для співробітників у бюджетних установах. Заробітна плата виплачується без затримок та в повному обсязі. В нашій області працює понад 208 тисяч співробітників бюджетних установ», - зазначила радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Зі слів спікера, у літніх таборах вже оздоровились 106 тисяч дітей Дніпропетровщини, половина з яких сироти або походять з сімей воїнів на Сході країни. Вони та діти-відмінники та переможці конкурсів мали право на пільговий відпочинок.

Також з початку 2017 року 39 сімей учасників військових дій отримали квартири у Дніпропетровській області. Ще 19 родин наразі обирають нове житло. З державного бюджету було виділено майже 43 мільйони гривень на придбання 58 квартир у нашій області.

«Дніпропетровська область перша в Україні, яка почала формувати реєстр демобілізованих. Він дає змогу інформувати бійців, які повертаються зі Сходу країни додому, про пільги та програми. Зараз до реєстру внесена інформація про близько 15 тисяч воїнів. Ми постійно її оновлюємо.», - переконує Ольга Горб.

Крім того, перший в області та один з найсильніших в Україні реабілітаційний центр для учасників військових дій продовжує надавати допомогу та адаптувати бійців. За понад два роки оздоровилися понад 1600 осіб. У цьому році їх кількість сягнула 400 осіб. Курс реабілітації у центрі – 18 днів.

Активний відпочинок на воді для воїнів та членів їхніх сімей вже вдруге організувала команда ДніпроОДА. 33 бійця разом зі своїми близькими подолали на вузьких довгих човнах – каяках – 15 кілометрів по Дніпру. Мета запливу – не тільки гарний відпочинок на природі, а й своєрідна психологічна реабілітація бійців.

«У День незалежності, 24 серпня, на Дніпропетровщині розгорнеться фестиваль «Вільне небо. Це вже другий авіафест, організований командою ДніпроОДА. Візитівкою цьогорічного «Вільного неба» стане авіашоу, до якого долучаться зо два десятки літаків. Пілоти піднімуться в небо на легких, спортивних, гвинтових і реактивних машинах та виконають фігури вищого пілотажу. Запам’ятаються глядачам і парашутисти, які розгорнуть у небі величезний синьо-жовтий прапор», - анонсувала доповідачка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...