App Store Google Play

Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

03.08.2017 15:20
Поліція заявляє, що День ВДВ у Дніпрі пройшов спокійно, проте очевидці заявляють про інше

Під час святкування Дня Високомобільних десантних військ у Дніпрі зі сторони надзвичайних подій не було зафіксовано. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив лейтенант патрульної поліції Дніпра Артем Сутялин, передає Дніпроград. Проте жителі міста повідомляють протилежну інформацію.

За даними поліції, безпосередньо на масових заходах було зафіксовано невелику кількість дрібних конфліктів, які були вирішені одразу на місці. 

"2 серпня виявилося досить спокійним днем, порівняно із іншими. За увесь день було зафіксовано 605 викликів поліції, для порівняння першого числа - 600 викликів", - повідомив лейтенант поліції Сутялин. 

Натомість очевидці заявляють, що люди у блакитних беретах 2 серпня часом вели себе непристойно та порушували громадський порядок, а поліція ніяк не реагувала на це.

У свою чергу, поліцейський повідомив, що під час патрулювання було складено 20 адмінпротоколів на громадян за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях. Ще приблизно така кількість протоколів - за паління у заборонених місцях. 

Патрульна поліція виконувала свої обов'язки у штатному режимі. Співробітники правоохоронних органів вдячні громадянам за порядок під час урочистих заходів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...