App Store Google Play

У П’ятихатках капітально відремонтують очисні споруди

31.07.2017 12:20
У П’ятихатках капітально відремонтують очисні споруди

Уперше за 40 років у П’ятихатках проведуть капітальний ремонт очисних споруд та каналізаційних мереж, які обслуговують майже 20 тисяч місцевих мешканців. Реконструкція дозволить набагато краще очищувати стічні води та убезпечити навколишні водойми від забруднень. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«У 2017-му році на Дніпропетровщині реалізуємо близько двадцяти екологічних проектів. Природоохоронні ініціативи втілюємо в багатьох районах області - це , зокрема, розчищення річок та ліквідація підтоплень населених пунктів. Один з таких важливих екопроектів – реконструкція очисних споруд у П’ятихатках», - розповів Валентин Резніченко.

Очисні споруди П’ятихаток донедавна були в критичному стані - старі труби не справлялися з навантаженням, каналізація постійно забивалася брудом та іржею.

«У місті регулярно проривало каналізацію, по вулицях текла брудна вода з неприємним запахом. Повсякчас доводилося викликати "аварійку" та чистити систему водовідведення біля дому», - розповів місцевий мешканець Олексій Казначей.

Наразі ремонтники вже замінили більше двох кілометрів колекторної труби та оновили обладнання насосної станції П’ятихаток. 

«Ми вже облаштували відстійники для води, найближчим часом приведемо до ладу мулові майданчики. Серед іншого, капремонт очисних споруд дасть можливість поліпшити стан навколишніх водойм, стоки стануть значно чистішими», - підкреслив керівник комунального підприємства П’ятихаток Олександр Карватський.

Завершити реконструкцію п’ятихатських очисних споруд планують до кінця року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...