App Store Google Play

У П’ятихатках капітально відремонтують очисні споруди

31.07.2017 12:20
У П’ятихатках капітально відремонтують очисні споруди

Уперше за 40 років у П’ятихатках проведуть капітальний ремонт очисних споруд та каналізаційних мереж, які обслуговують майже 20 тисяч місцевих мешканців. Реконструкція дозволить набагато краще очищувати стічні води та убезпечити навколишні водойми від забруднень. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«У 2017-му році на Дніпропетровщині реалізуємо близько двадцяти екологічних проектів. Природоохоронні ініціативи втілюємо в багатьох районах області - це , зокрема, розчищення річок та ліквідація підтоплень населених пунктів. Один з таких важливих екопроектів – реконструкція очисних споруд у П’ятихатках», - розповів Валентин Резніченко.

Очисні споруди П’ятихаток донедавна були в критичному стані - старі труби не справлялися з навантаженням, каналізація постійно забивалася брудом та іржею.

«У місті регулярно проривало каналізацію, по вулицях текла брудна вода з неприємним запахом. Повсякчас доводилося викликати "аварійку" та чистити систему водовідведення біля дому», - розповів місцевий мешканець Олексій Казначей.

Наразі ремонтники вже замінили більше двох кілометрів колекторної труби та оновили обладнання насосної станції П’ятихаток. 

«Ми вже облаштували відстійники для води, найближчим часом приведемо до ладу мулові майданчики. Серед іншого, капремонт очисних споруд дасть можливість поліпшити стан навколишніх водойм, стоки стануть значно чистішими», - підкреслив керівник комунального підприємства П’ятихаток Олександр Карватський.

Завершити реконструкцію п’ятихатських очисних споруд планують до кінця року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...