App Store Google Play

У Дніпрі обговорили проблему торгівлі людьми

31.07.2017 17:00
У Дніпрі обговорили проблему торгівлі людьми

Сьогодні, 31 липня, у Дніпрі відбувся круглий стіл, учасники якого обговорили глобальну проблему - торгівлю людьми. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Учасники зібралися у приміщенні ДніпроОДА, аби обговорити проблему світового масштабу - торгівлю людьми та рабство. Україна є донором робочої сили. Більшість з українців потрапляють у рабство до сусідніх країн - Польщі та Росії, однак у зв'язку з бойовими діями на Сході українці також стають заручниками ситуації і на території власної країни. 

Організатори круглого столу зазанчають, що за півтора роки близько 18 людей з Дніпропетровщини стали жертвами торгівлі людьми, шість з них потрапили у сексуальне рабство. Загалом з 1991 року від торгівлі людьми постраждало близько 160 тисяч українців. Більшість постраждалих - це молодь віком до 35 років. 

Правозахисники наголошують, що за цікавими та вигідними пропозиціями роботи за кордоном часто ховаються торгівці людьми. Не слід вирушати на заробітки за кордон самим, обов'язково варто повідомити родичам та близьким про свої плани, а також не можна віддавати оригінали своїх документів (паспорту, ІПН) нікому, окрім представників державних органів. Такі прості правила здатні врятувати від трудового або сексуального рабства. Обмеження свободи пересування, залякування, погрози, вилучення документів - це характерні ознаки торгівлі людьми.

"Торгівля людьми - це глобальна проблема, яка зачіпає всі країни світу, будь-які категорії населення. На сьогоднішній день це надзвичайно актуальна проблема, оскільки наша держава перебуває в збройному конфлікті і факти торгівлі людьми притаманні тим регіонам, соціально-економічне становище яких нестабільне", - наголосила Ірина Грицай, радник голови Дніпропетровської ОДА.

Вчора, 30 липня, весь світ відзначав день боротьби з торгівлею людьми. Саме у цей день сім років тому ООН прийняла глобальний план дій по боротьбі з торгівлею людьми. Саме тому сьогодні за круглим столом зібралися представники міграційної служби, поліції, прокуратури - усі, хто має стосунок до захисту людей, що потрапили у рабство. 

Якщо ви потрапили у подібну ситуацію, ви можете звернутися за номерами "гарячих ліній" - короткий номер для абонентів Київстар, Vodafone, Lifecell; 0 800 505 501 для дзвінків зі стаціонарних телефонів. 

Нагадаємо, двох дівчат з Дніпропетровщини ледь не продали у рабство до Туреччини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...