App Store Google Play

У Дніпрі обговорили проблему торгівлі людьми

31.07.2017 17:00
У Дніпрі обговорили проблему торгівлі людьми

Сьогодні, 31 липня, у Дніпрі відбувся круглий стіл, учасники якого обговорили глобальну проблему - торгівлю людьми. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Учасники зібралися у приміщенні ДніпроОДА, аби обговорити проблему світового масштабу - торгівлю людьми та рабство. Україна є донором робочої сили. Більшість з українців потрапляють у рабство до сусідніх країн - Польщі та Росії, однак у зв'язку з бойовими діями на Сході українці також стають заручниками ситуації і на території власної країни. 

Організатори круглого столу зазанчають, що за півтора роки близько 18 людей з Дніпропетровщини стали жертвами торгівлі людьми, шість з них потрапили у сексуальне рабство. Загалом з 1991 року від торгівлі людьми постраждало близько 160 тисяч українців. Більшість постраждалих - це молодь віком до 35 років. 

Правозахисники наголошують, що за цікавими та вигідними пропозиціями роботи за кордоном часто ховаються торгівці людьми. Не слід вирушати на заробітки за кордон самим, обов'язково варто повідомити родичам та близьким про свої плани, а також не можна віддавати оригінали своїх документів (паспорту, ІПН) нікому, окрім представників державних органів. Такі прості правила здатні врятувати від трудового або сексуального рабства. Обмеження свободи пересування, залякування, погрози, вилучення документів - це характерні ознаки торгівлі людьми.

"Торгівля людьми - це глобальна проблема, яка зачіпає всі країни світу, будь-які категорії населення. На сьогоднішній день це надзвичайно актуальна проблема, оскільки наша держава перебуває в збройному конфлікті і факти торгівлі людьми притаманні тим регіонам, соціально-економічне становище яких нестабільне", - наголосила Ірина Грицай, радник голови Дніпропетровської ОДА.

Вчора, 30 липня, весь світ відзначав день боротьби з торгівлею людьми. Саме у цей день сім років тому ООН прийняла глобальний план дій по боротьбі з торгівлею людьми. Саме тому сьогодні за круглим столом зібралися представники міграційної служби, поліції, прокуратури - усі, хто має стосунок до захисту людей, що потрапили у рабство. 

Якщо ви потрапили у подібну ситуацію, ви можете звернутися за номерами "гарячих ліній" - короткий номер для абонентів Київстар, Vodafone, Lifecell; 0 800 505 501 для дзвінків зі стаціонарних телефонів. 

Нагадаємо, двох дівчат з Дніпропетровщини ледь не продали у рабство до Туреччини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...