App Store Google Play

Смерч, град та землетрус: які наслідки принесла стихія на Дніпропетровщині?

31.07.2017 12:00
Смерч, град та землетрус: які наслідки принесла стихія на Дніпропетровщині?

Сьогодні, 31 липня, в ІА «Мост-Дніпро» розповіли про наслідки дії стихії на Дніпропетровщині. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«З 4 по 30 липня над Чорним морем спостерігався південний циклон. В цей період погодні умови були нестійкими та мінливими», - пояснив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак.

Спікер зазначив, що 28 липня у Кривому Розі пронісся мікросмерч, але на це вказують лише неофіційні дані. В регіональному центрі з гідрометеорології стихію спеціально не досліджували.

«Найбільше негода вразила мешканців Довгинцівського району Кривого Рогу, а також Верходніпровська та Новомосковська. Більше 300 дерев повалено на території Дніпропетровської області», - розповіла начальник сектору зав’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Дар’я Гречищева.

Наразі у Кривому Розі 250 споживачів залишилися без світла, а також більше 100 без газу. Місцеві жителі, на щастя, не постраждали, відбувшись незначними подряпинами. Зараз у місті діють комісії для ліквідації наслідків негоди. Крім того, функціонують пункти харчування та обігріву людей, котрі залишились без житла. Зі слів Дар’ї Гречищевої, вони відмовились від тимчасового переселення.

Спікери стверджують, що такі наслідки прогнозували ще тоді, коли попереджали населення про надзвичайну ситуацію.

Згідно з інформацією доповідачів, землетрус в Кривому Розі не зафіксували. Фахівці переконані, що він був штучний – викликаний буровибуховими роботами шахти.

Раніше було з’ясовано що на шахті «Ювілейна» проводилися підземні вибухові роботи. Нагадаємо, що 29 липня, жителів Кривого Рогу спіткало стихійне лихо, а саме землетрус.

Також у Дніпрі через повалене дерево було тимчасово призупинено рух трамваю маршруту №1

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...