App Store Google Play

Оприлюднено підсумки онлайн-голосування щодо нового логотипу Дніпра

31.07.2017 13:40
Оприлюднено підсумки онлайн-голосування щодо нового логотипу Дніпра

30 червня закінчилось онлайн-голосування за концептуальну ідею бренда і логотипа Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Агенство розвитку Дніпра"

За результатами онлайн голосування перше місце виборола робота Євгенії Олійник з результатом у 895 голосів. Слід відзначити, що цей результат був досягнутий завдяки розгорнутій кампанії певних "громадських активістів", які "заради приколу" залучали своїх друзів і знайомих до голосування в останні дні, тим самим забезпечивши перемогу у глядацькому голосуванні "ракеті". 

Друге та третє місця посіли роботи Сергія Білого - "хвиля", та "серце" Микити Агеєнка, з результатами 879 та 527 голосів відповідно.

Згідно з Положенням про конкурс, фіналісти отримують бали відповідно до здобутих місць, а саме:

  • Євгенія Олійник – 30 балів.
  • Сергій Білий – 20 балів.
  • Микита Агеєнко – 10 балів.

Надалі, усі три роботи фіналістів, які після доопрацювання були винесені на онлайн голосування, будуть заново оцінені оргкомітетом, оскільки попередні оцінки стосувалися І етапу конкурсу та недоопрацьованих робіт.

Переможець конкурсу отримає диплом і нагороду від організаторів у вигляді 40 000 гривень на розробку повноцінного бренду, котрий буде сприяти формуванню корпоративної культури міста, просуванню позитивного іміджу Дніпра в Україні і за кордоном, а також буде використовуватись у інформаційно-рекламних заходах, котрі направлені на просування культурного, економічного, наукового і туристичного потенціалу міста. 

Засідання, на якому пройде оцінка робіт фіналістів Оргкомітетом, відбудеться найближчим часом, та буде супроводжуватись онлайн-трансляцією.

Зазначимо що навіть система BankID, не рятує від фальсифікацій і маніпуляцій, котрі пов'язані з голосуванням за новий логотип міста. 

Нагадаємо що 18 липня організатори конкурсу заявили про рестарт інтернет-голосування, для того щоб уникнути "накрутки" голосів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...