App Store Google Play

Оприлюднено підсумки онлайн-голосування щодо нового логотипу Дніпра

31.07.2017 13:40
Оприлюднено підсумки онлайн-голосування щодо нового логотипу Дніпра

30 червня закінчилось онлайн-голосування за концептуальну ідею бренда і логотипа Дніпра. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Агенство розвитку Дніпра"

За результатами онлайн голосування перше місце виборола робота Євгенії Олійник з результатом у 895 голосів. Слід відзначити, що цей результат був досягнутий завдяки розгорнутій кампанії певних "громадських активістів", які "заради приколу" залучали своїх друзів і знайомих до голосування в останні дні, тим самим забезпечивши перемогу у глядацькому голосуванні "ракеті". 

Друге та третє місця посіли роботи Сергія Білого - "хвиля", та "серце" Микити Агеєнка, з результатами 879 та 527 голосів відповідно.

Згідно з Положенням про конкурс, фіналісти отримують бали відповідно до здобутих місць, а саме:

  • Євгенія Олійник – 30 балів.
  • Сергій Білий – 20 балів.
  • Микита Агеєнко – 10 балів.

Надалі, усі три роботи фіналістів, які після доопрацювання були винесені на онлайн голосування, будуть заново оцінені оргкомітетом, оскільки попередні оцінки стосувалися І етапу конкурсу та недоопрацьованих робіт.

Переможець конкурсу отримає диплом і нагороду від організаторів у вигляді 40 000 гривень на розробку повноцінного бренду, котрий буде сприяти формуванню корпоративної культури міста, просуванню позитивного іміджу Дніпра в Україні і за кордоном, а також буде використовуватись у інформаційно-рекламних заходах, котрі направлені на просування культурного, економічного, наукового і туристичного потенціалу міста. 

Засідання, на якому пройде оцінка робіт фіналістів Оргкомітетом, відбудеться найближчим часом, та буде супроводжуватись онлайн-трансляцією.

Зазначимо що навіть система BankID, не рятує від фальсифікацій і маніпуляцій, котрі пов'язані з голосуванням за новий логотип міста. 

Нагадаємо що 18 липня організатори конкурсу заявили про рестарт інтернет-голосування, для того щоб уникнути "накрутки" голосів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...