App Store Google Play

Один з учасників кривавої стрілянини у Дніпрі зник з лікарні - джерело

31.07.2017 08:30
Один з учасників кривавої стрілянини у Дніпрі зник з лікарні - джерело

Один з учасників стрілянини в центрі Дніпра, внаслідок якої загинули двоє ветеранів війни на Сході України, зник з лікарні Мечникова, де він разом з трьома іншими фігурантами справи, перебував під наглядом поліції.

Про це повідомив журналіст Олександр Курбатов з посиланням на власні поінформані джерела.

За інформацією джерела, за пораненим Давидом Калашниковим приїхала машина швидкої допомоги однієї з приватних клінік Києва, яка мала доставити учасника перестрілки до іншої лікарні у Дніпрі для проведення МРТ.

Утім, стверджує джерело, до лікарні «швидка» не доїхала, натомість вирушила убік аеропорта. Відтак, припускає журналіст, Калашников вже залишив територію України.

Згодом заступник головного лікаря підтвердив 5 каналу, що дружина Давида Калашнікова написала розписку, мовляв забирає чоловіка, щоб лікувати в Ізраїлі. Завадити їй не могли, адже поліція ще не висунула Калашнікову офіційного звинувачення, нібито через його тяжкий стан.

Наразі джерела повідомляють, що після того, як стало відомо про зникнення одного із фігурантів справи, до лікарні вирушила слідча група, яка взяла під арешт четвертого члена угрупування. Такоє повідомляється, що зникнення одного із поранених злочинців пов'язано із майбутнім судом, на якому мають розглянути питання про двомісячний арешт для учасників перестрілки на Гагаріна. 

27 липня, Бабушкінський районний суд міста Дніпра обрав запобіжний захід двом підозрюваним – Станіславу Єльчищеву та Олександру Лакізі. Обох взято під арешт без права внесення застави.

Як відомо, 24 липня ввечері у Дніпрі в результаті перестрілки загинули воїн-доброволець Олексій Вагнер і колишній боєць Максим Іващук, а ще один доброволець, Едмонд Саакян, отримав поранення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...