App Store Google Play

В Мост-сіті, як і у Правді підглядають за відвідувачами в туалетах

31.07.2017 08:00
В Мост-сіті, як і у Правді підглядають за відвідувачами в туалетах

Нещодавно в мережі розгорівся скандал щодо того, що в ТЦ «Наша Правда» встановлені камери у вбиральнях. Виявилося, що і в ТЦ "Мост-Сіті" адміністрація центру так само підглядає за відвідувачами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

Відповідно до Закону України, встановлювати відеоспостереження в будь-яких приміщеннях, призначених для особистої гігієни, в тому числі в туалеті - строго заборонено. Адміністрація ТЦ «Мост-сіті» вирішила знехтувати правами громадян і встановила камери відеоспостереження прямо над кабінками громадського туалету.

У ТЦ «Міст-Сіті» кілька туалетів, і в обох, як у чоловічих, так і в жіночих, на першому і другому поверхах камери виявилися встановлені над кабінками. У торговому центрі є також туалет, який належить «Мост-Кіно». Ось в ньому камери виявилися встановлені тільки в так званій «холодній зоні». 

Думки відвідувачів торгового центру щодо відеозйомки в вбиралень розділилися.

«Я не знала, що мене знімають, і мені це неприємно. Я вважаю це порушенням прав людини і думаю, що за це можна подати в суд », - розповіла одна з гостей торгового центру.

«Не бачу проблеми в зйомці, мені все одно. Якщо це потрібно для безпеки - нехай знімають », - поділився інший гість.

Адміністрація торгового центру відмовилася розмовляти з журналістами на цю тему. А охоронець стверджував, що в об'єктив камер відеоспостереження не потрапляють люди в індивідуальних кабінках і камери спрямовані тільки на зони потенційних крадіжок.

На вимогу показати відеозапис або надати інші докази того, що камери не знімають безпосередньо людей в кабінках, охоронець в особистій бесіді і адміністрація по телефону відповіли відмовою. Коли ж ми вирішили викликати поліцію, щоб розібратися в ситуації, охоронець вирішив просто розвернутися і піти.

Патрульні, приїхавши на місце події, повідомили, що вони не можуть змусити адміністрацію пред'явити відеозапис, і єдиним законним способом вплинути на керівництво торгового центру є офіційне звернення в поліцію. Журналісти написали заяву, яку патрульні обіцяли передати до Шевченківського райвідділу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...