App Store Google Play

В Мост-сіті, як і у Правді підглядають за відвідувачами в туалетах

31.07.2017 08:00
В Мост-сіті, як і у Правді підглядають за відвідувачами в туалетах

Нещодавно в мережі розгорівся скандал щодо того, що в ТЦ «Наша Правда» встановлені камери у вбиральнях. Виявилося, що і в ТЦ "Мост-Сіті" адміністрація центру так само підглядає за відвідувачами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

Відповідно до Закону України, встановлювати відеоспостереження в будь-яких приміщеннях, призначених для особистої гігієни, в тому числі в туалеті - строго заборонено. Адміністрація ТЦ «Мост-сіті» вирішила знехтувати правами громадян і встановила камери відеоспостереження прямо над кабінками громадського туалету.

У ТЦ «Міст-Сіті» кілька туалетів, і в обох, як у чоловічих, так і в жіночих, на першому і другому поверхах камери виявилися встановлені над кабінками. У торговому центрі є також туалет, який належить «Мост-Кіно». Ось в ньому камери виявилися встановлені тільки в так званій «холодній зоні». 

Думки відвідувачів торгового центру щодо відеозйомки в вбиралень розділилися.

«Я не знала, що мене знімають, і мені це неприємно. Я вважаю це порушенням прав людини і думаю, що за це можна подати в суд », - розповіла одна з гостей торгового центру.

«Не бачу проблеми в зйомці, мені все одно. Якщо це потрібно для безпеки - нехай знімають », - поділився інший гість.

Адміністрація торгового центру відмовилася розмовляти з журналістами на цю тему. А охоронець стверджував, що в об'єктив камер відеоспостереження не потрапляють люди в індивідуальних кабінках і камери спрямовані тільки на зони потенційних крадіжок.

На вимогу показати відеозапис або надати інші докази того, що камери не знімають безпосередньо людей в кабінках, охоронець в особистій бесіді і адміністрація по телефону відповіли відмовою. Коли ж ми вирішили викликати поліцію, щоб розібратися в ситуації, охоронець вирішив просто розвернутися і піти.

Патрульні, приїхавши на місце події, повідомили, що вони не можуть змусити адміністрацію пред'явити відеозапис, і єдиним законним способом вплинути на керівництво торгового центру є офіційне звернення в поліцію. Журналісти написали заяву, яку патрульні обіцяли передати до Шевченківського райвідділу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...