App Store Google Play

В Мост-сіті, як і у Правді підглядають за відвідувачами в туалетах

31.07.2017 08:00
В Мост-сіті, як і у Правді підглядають за відвідувачами в туалетах

Нещодавно в мережі розгорівся скандал щодо того, що в ТЦ «Наша Правда» встановлені камери у вбиральнях. Виявилося, що і в ТЦ "Мост-Сіті" адміністрація центру так само підглядає за відвідувачами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

Відповідно до Закону України, встановлювати відеоспостереження в будь-яких приміщеннях, призначених для особистої гігієни, в тому числі в туалеті - строго заборонено. Адміністрація ТЦ «Мост-сіті» вирішила знехтувати правами громадян і встановила камери відеоспостереження прямо над кабінками громадського туалету.

У ТЦ «Міст-Сіті» кілька туалетів, і в обох, як у чоловічих, так і в жіночих, на першому і другому поверхах камери виявилися встановлені над кабінками. У торговому центрі є також туалет, який належить «Мост-Кіно». Ось в ньому камери виявилися встановлені тільки в так званій «холодній зоні». 

Думки відвідувачів торгового центру щодо відеозйомки в вбиралень розділилися.

«Я не знала, що мене знімають, і мені це неприємно. Я вважаю це порушенням прав людини і думаю, що за це можна подати в суд », - розповіла одна з гостей торгового центру.

«Не бачу проблеми в зйомці, мені все одно. Якщо це потрібно для безпеки - нехай знімають », - поділився інший гість.

Адміністрація торгового центру відмовилася розмовляти з журналістами на цю тему. А охоронець стверджував, що в об'єктив камер відеоспостереження не потрапляють люди в індивідуальних кабінках і камери спрямовані тільки на зони потенційних крадіжок.

На вимогу показати відеозапис або надати інші докази того, що камери не знімають безпосередньо людей в кабінках, охоронець в особистій бесіді і адміністрація по телефону відповіли відмовою. Коли ж ми вирішили викликати поліцію, щоб розібратися в ситуації, охоронець вирішив просто розвернутися і піти.

Патрульні, приїхавши на місце події, повідомили, що вони не можуть змусити адміністрацію пред'явити відеозапис, і єдиним законним способом вплинути на керівництво торгового центру є офіційне звернення в поліцію. Журналісти написали заяву, яку патрульні обіцяли передати до Шевченківського райвідділу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...