App Store Google Play

Філатов підбив підсумки відрядження до Республіки Корея

31.07.2017 20:30
Філатов підбив підсумки відрядження до Республіки Корея

Сьогодні, 31 липня, міський голова Дніпра Борис Філатов підбив підсумки відрядження до Республіки Корея. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку мера у соціальній мережі Facebook.

Борис Філатов зазначив, що до країни у Східній Азії дніпровська делегація вирушила за запрошенням міського голови Похангу Лі Канг Дока. Пропозиція була зроблена під час минулорічної зустрічі з послом міста у Дніпрі.

«З першої хвилини перебування в Похангу, я був вражений схожістю наших міст. Перше, що дивує в Похангу - абсолютно новий порожній аеропорт, який приймає пасажирів виключно «національного авіаперевізника». Напрошуються паралелі з українською дійсністю», - йдеться у дописі.

Зі слів мера, 60 відсотків бюджету корейського міста - надходження від металургійних гігантів. Це можливо, адже корейські промпідприємства змагаються один з одним в соціальних програмах для благоустрою міста.

«З точки зору інфраструктури, порівняти наші міста, звичайно нерозумно. Адже є одне «але». Бюджет Похангу складає майже 3 мільярда доларів – ледь не в десять разів більше, ніж в Дніпрі», - переконаний Борис Філатов.

Щодо коштів, які обіцяли залучити у розвиток Дніпра під час робочої поїздки, мер переконує не квапитись. За його словами, у міжнародних відносинах справи не робляться за помахом чарівної палички. Він стверджує, що вирішальну роль відіграють особисті комунікації, серйозний авторитет та довіра у співпраці.

«Також на цьому тижні спільно з послом Бразилії відкриваю в Дніпрі почесне консульство Бразилії, а вже з 8 серпня відбуваю до Великобританії на переговори з японською торгівельною компанією «Marubeni», капіталізація якої сягає майже 50 мільярдів доларів.», - анонсував мер міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...