App Store Google Play

Філатов підбив підсумки відрядження до Республіки Корея

31.07.2017 20:30
Філатов підбив підсумки відрядження до Республіки Корея

Сьогодні, 31 липня, міський голова Дніпра Борис Філатов підбив підсумки відрядження до Республіки Корея. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку мера у соціальній мережі Facebook.

Борис Філатов зазначив, що до країни у Східній Азії дніпровська делегація вирушила за запрошенням міського голови Похангу Лі Канг Дока. Пропозиція була зроблена під час минулорічної зустрічі з послом міста у Дніпрі.

«З першої хвилини перебування в Похангу, я був вражений схожістю наших міст. Перше, що дивує в Похангу - абсолютно новий порожній аеропорт, який приймає пасажирів виключно «національного авіаперевізника». Напрошуються паралелі з українською дійсністю», - йдеться у дописі.

Зі слів мера, 60 відсотків бюджету корейського міста - надходження від металургійних гігантів. Це можливо, адже корейські промпідприємства змагаються один з одним в соціальних програмах для благоустрою міста.

«З точки зору інфраструктури, порівняти наші міста, звичайно нерозумно. Адже є одне «але». Бюджет Похангу складає майже 3 мільярда доларів – ледь не в десять разів більше, ніж в Дніпрі», - переконаний Борис Філатов.

Щодо коштів, які обіцяли залучити у розвиток Дніпра під час робочої поїздки, мер переконує не квапитись. За його словами, у міжнародних відносинах справи не робляться за помахом чарівної палички. Він стверджує, що вирішальну роль відіграють особисті комунікації, серйозний авторитет та довіра у співпраці.

«Також на цьому тижні спільно з послом Бразилії відкриваю в Дніпрі почесне консульство Бразилії, а вже з 8 серпня відбуваю до Великобританії на переговори з японською торгівельною компанією «Marubeni», капіталізація якої сягає майже 50 мільярдів доларів.», - анонсував мер міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...