App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про маніпуляції як невід'ємну складову політики та повсякдення

31.07.2017 10:40
Дніпрянам розповіли про маніпуляції як невід'ємну складову політики та повсякдення

Вчора, 30 липня, у Дніпрі розповіли про вибори та маніпуляції, як невід'ємну частину політики та повсякденного життя людей. Про це повідомив кореспондент Дніпрограду з місця проведення.

Спікером під час публічної інтерактивної лекції був кандидат політичних наук Андрій Круглашов, який займається протидією маніпуляцій в політиці.

Зі слів лектора, маніпуляції - невід'ємна складова політики та всього життя людей. Головний зміст Андрій Круглашов вкладав у способи боротьби та розпізнавання впливу. Тим не менше, спікер не обмежувався цими рамками та проводив широкоформатну дискусію з аудиторією, яка стосувалася політтехнологій, філософії, саморозвитку та психології. Крім цього, ділився власним досвідом роботи в США та інших країнах.

«Я вважаю, що корисно слухати таких професіоналів, які готові діляться своїм знанням і досвідом безкоштовно. Такі заходи підвищують політичну культуру населення, що зрештою дозволить нам ставати кращими. Хочу подякувати за велику кількість рекомендованих книжок та фахових статей, з якими обов'язково ознайомлюсь. Коли спікер розповідав про своє спілкування з Насімом Талебом в Вашингтоні, я зрозумів, що інтелектуальна атмосфера доступна не лише в книжках чи університеті. Вона приходить в життя суспільства саме завдяки таким заходам», - зазначив один зі слухачів Денис.

Гості заходу вважають, що одна з головних порад спікера полягає в дотриманні психологічної гігієни у споживані інформації. Також варто пам'ятати, що у реципієнтів є час між стимулом та реакцією, за рахунок якого можна мінімізувати шкоду маніпуляцій.

Лекція проходила за ініціативи та організаційної підтримки ГО «Промінь Дніпро», а також спонсорської підтримки «I coworking hub Dnipro».

Нагадаємо, що у Дніпрі, в приміщенні Книгарні "Є", відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...