App Store Google Play

Дніпрянам розповіли про маніпуляції як невід'ємну складову політики та повсякдення

31.07.2017 10:40
Дніпрянам розповіли про маніпуляції як невід'ємну складову політики та повсякдення

Вчора, 30 липня, у Дніпрі розповіли про вибори та маніпуляції, як невід'ємну частину політики та повсякденного життя людей. Про це повідомив кореспондент Дніпрограду з місця проведення.

Спікером під час публічної інтерактивної лекції був кандидат політичних наук Андрій Круглашов, який займається протидією маніпуляцій в політиці.

Зі слів лектора, маніпуляції - невід'ємна складова політики та всього життя людей. Головний зміст Андрій Круглашов вкладав у способи боротьби та розпізнавання впливу. Тим не менше, спікер не обмежувався цими рамками та проводив широкоформатну дискусію з аудиторією, яка стосувалася політтехнологій, філософії, саморозвитку та психології. Крім цього, ділився власним досвідом роботи в США та інших країнах.

«Я вважаю, що корисно слухати таких професіоналів, які готові діляться своїм знанням і досвідом безкоштовно. Такі заходи підвищують політичну культуру населення, що зрештою дозволить нам ставати кращими. Хочу подякувати за велику кількість рекомендованих книжок та фахових статей, з якими обов'язково ознайомлюсь. Коли спікер розповідав про своє спілкування з Насімом Талебом в Вашингтоні, я зрозумів, що інтелектуальна атмосфера доступна не лише в книжках чи університеті. Вона приходить в життя суспільства саме завдяки таким заходам», - зазначив один зі слухачів Денис.

Гості заходу вважають, що одна з головних порад спікера полягає в дотриманні психологічної гігієни у споживані інформації. Також варто пам'ятати, що у реципієнтів є час між стимулом та реакцією, за рахунок якого можна мінімізувати шкоду маніпуляцій.

Лекція проходила за ініціативи та організаційної підтримки ГО «Промінь Дніпро», а також спонсорської підтримки «I coworking hub Dnipro».

Нагадаємо, що у Дніпрі, в приміщенні Книгарні "Є", відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...