App Store Google Play

Заради розвитку футболу в Дніпрі Юрій Береза готовий радитися з гравцями-ветеранами

30.07.2017 16:00
Заради розвитку футболу в Дніпрі Юрій Береза готовий радитися з гравцями-ветеранами

Почесний президент СК «Дніпро-1», Юрій Береза розповів про те, які емоції отримав від перемоги у матчі з ПФК «Суми» та як легендарні гравці відреагували на створення двох команд у одному місті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку СК «Дніпро-1» у Facebook.

«В нас немає мети залучати вболівальників агресивним маркетингом. Найкращий маркетинг у футболі - це гра команди на полі», - зазначив Юрій Береза.

Почесний президент СК «Дніпро-1» стверджує, що гравці команди виходять на потрібний рівень. І це попри брак практики та зіграності, який вони швидко надолужують.

«У роздягальні я потиснув кожному руку за чудову гру з ПФК «Суми» та самовіддачу. Сьогодні був не простий суперник - все ж таки команда першої ліги. У нас досить великий потенціал, і ми продовжимо рухатись далі. Якщо команда та тренери далі будуть працювати в такому ж дусі – вболівальники будуть поряд з ними», - сподівається Юрій Береза.

Зі слів почесного президента команди, основна мета - праця на розвиток футболу у Дніпрі. Ветерани футболу, багато з яких писали «золоту історію» Дніпра, зауважили, що не бачать кардинальної різниці між ФК «Дніпро» і СК «Дніпро-1». Вони аргументують це ти, що гравці та тренери мають однакову спортивну школу.

«Гравці-ветерани готові допомогти і консультувати по тих питаннях великого футболу, на я яких мало розуміюся. Тому я буду вчитися у них», - запевнив Юрій Береза.  

Раніше повідомлялося, що почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза збирається врятувати великий футбол у Дніпрі.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...