App Store Google Play

Заради розвитку футболу в Дніпрі Юрій Береза готовий радитися з гравцями-ветеранами

30.07.2017 16:00
Заради розвитку футболу в Дніпрі Юрій Береза готовий радитися з гравцями-ветеранами

Почесний президент СК «Дніпро-1», Юрій Береза розповів про те, які емоції отримав від перемоги у матчі з ПФК «Суми» та як легендарні гравці відреагували на створення двох команд у одному місті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку СК «Дніпро-1» у Facebook.

«В нас немає мети залучати вболівальників агресивним маркетингом. Найкращий маркетинг у футболі - це гра команди на полі», - зазначив Юрій Береза.

Почесний президент СК «Дніпро-1» стверджує, що гравці команди виходять на потрібний рівень. І це попри брак практики та зіграності, який вони швидко надолужують.

«У роздягальні я потиснув кожному руку за чудову гру з ПФК «Суми» та самовіддачу. Сьогодні був не простий суперник - все ж таки команда першої ліги. У нас досить великий потенціал, і ми продовжимо рухатись далі. Якщо команда та тренери далі будуть працювати в такому ж дусі – вболівальники будуть поряд з ними», - сподівається Юрій Береза.

Зі слів почесного президента команди, основна мета - праця на розвиток футболу у Дніпрі. Ветерани футболу, багато з яких писали «золоту історію» Дніпра, зауважили, що не бачать кардинальної різниці між ФК «Дніпро» і СК «Дніпро-1». Вони аргументують це ти, що гравці та тренери мають однакову спортивну школу.

«Гравці-ветерани готові допомогти і консультувати по тих питаннях великого футболу, на я яких мало розуміюся. Тому я буду вчитися у них», - запевнив Юрій Береза.  

Раніше повідомлялося, що почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза збирається врятувати великий футбол у Дніпрі.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...