App Store Google Play

Заради розвитку футболу в Дніпрі Юрій Береза готовий радитися з гравцями-ветеранами

30.07.2017 16:00
Заради розвитку футболу в Дніпрі Юрій Береза готовий радитися з гравцями-ветеранами

Почесний президент СК «Дніпро-1», Юрій Береза розповів про те, які емоції отримав від перемоги у матчі з ПФК «Суми» та як легендарні гравці відреагували на створення двох команд у одному місті. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку СК «Дніпро-1» у Facebook.

«В нас немає мети залучати вболівальників агресивним маркетингом. Найкращий маркетинг у футболі - це гра команди на полі», - зазначив Юрій Береза.

Почесний президент СК «Дніпро-1» стверджує, що гравці команди виходять на потрібний рівень. І це попри брак практики та зіграності, який вони швидко надолужують.

«У роздягальні я потиснув кожному руку за чудову гру з ПФК «Суми» та самовіддачу. Сьогодні був не простий суперник - все ж таки команда першої ліги. У нас досить великий потенціал, і ми продовжимо рухатись далі. Якщо команда та тренери далі будуть працювати в такому ж дусі – вболівальники будуть поряд з ними», - сподівається Юрій Береза.

Зі слів почесного президента команди, основна мета - праця на розвиток футболу у Дніпрі. Ветерани футболу, багато з яких писали «золоту історію» Дніпра, зауважили, що не бачать кардинальної різниці між ФК «Дніпро» і СК «Дніпро-1». Вони аргументують це ти, що гравці та тренери мають однакову спортивну школу.

«Гравці-ветерани готові допомогти і консультувати по тих питаннях великого футболу, на я яких мало розуміюся. Тому я буду вчитися у них», - запевнив Юрій Береза.  

Раніше повідомлялося, що почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза збирається врятувати великий футбол у Дніпрі.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....