App Store Google Play

Сьогодні вранці криворіжці прокинулись від землетрусу

29.07.2017 15:45
Сьогодні вранці криворіжці прокинулись від землетрусу

Сьогодні, 29 липня, жителів Кривого Рогу спіткало чегове стихійне лихо, а саме землетрус. Про це йдеться в численних дописах містян у соцмережі Facebook, передає Дніпроград.

Підземні поштовхи почалися сьогодні близько 6:30 ранку і тривали протягом 10 секунд. Їх відчули жителі міста від району площі Поля до 17-го кварталу.

«З 6:30 до 6:32 години поштовхи відчули в мікрорайонах Заречного, Сурикова, Горняцкого, а також у 44 кварталі, Ювілейному, Роковатая і навіть на Карачуні», - йдеться у дописах.

За версією деяких мешканців Кривого Рогу, перед самим початком землетрусу, було чутно гуркіт. Тому вони припускають, що це був вибух на одній з шахт міста.

У ГСЧС Кривого Рогу стверджують, що поки до них не надходили скарги від містян з приводу землетрусу. Останні повідомлення стосуються наслідків  нещодавнього граду і смерчу.

Наразі точна причина сейсмічного катаклізму не відома. На думку геологів, масштабний видобуток залізняку і неконтрольоване розміщення шламосховищ в районі Кривого Рогу можуть призводити до значних техногенних катастроф, зокрема, землетрусів і селевих потоків.

Нагадаємо, що вчора Кривий Ріг накрила негода. Містом пронісся потужний смерч, а потім випав град розміром з перепелине яйце. Місцеві жителі повідомляють, що стихія завдала значної шкоди їхнім домівкам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...