App Store Google Play

У центрі Дніпра зводять міський туристичний центр

28.07.2017 21:00
У центрі Дніпра зводять міський туристичний центр

Сьогодні, 28 липня, в центрі Дніпра почали зводити міський туристичний центр, ініціатором створення якого стало комунальне підприємство "Розвиток Дніпро" Дніпровської міськради. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли будівельники на місці зведення.

На проспекті Дмитра Яворницького, прямісінько навпроти ТРЦ "Пассаж", на окремо відведеній ділянці, почали зводити туристичний центр.

Замовниками нового проекту стало комунальне підприємство "Розвиток Дніпро" Дніпровської міськради. Постачальником, який допоможе втілити заплановане, виступило ТОВ "Фаст білд".

"Ми створюємо центр, який допоможе надавати інформацію туристам міста. Скоріше за все, відомості будуть стосувалися місцезнаходження певних туристичних об’єктів або новин Дніпра. Згідно з макетом, центр буде скляний зовні", - розповіли робітники.

Зі слів будівельників, у місті планується встановити 50 аналогічних центрів. Персонал інформаційного центру, перш за все, буде консультувати на різних мовах іноземців, які перебуватимуть у Дніпрі.

Наразі вдалося встановити фундамент та опорну частину конструкції. Визначено, що повноцінно функціонувати туристичний центр Дніпра почне 15 серпня 2017 року.

Нагадаємо, що у Дніпрі на 23-й черговій сесії міськради VII скликання депутати абсолютною більшістю голосів схвалили рішення про побудово індустріального парку на Слобожанському проспекті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...