App Store Google Play

У центрі Дніпра зводять міський туристичний центр

28.07.2017 21:00
У центрі Дніпра зводять міський туристичний центр

Сьогодні, 28 липня, в центрі Дніпра почали зводити міський туристичний центр, ініціатором створення якого стало комунальне підприємство "Розвиток Дніпро" Дніпровської міськради. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіли будівельники на місці зведення.

На проспекті Дмитра Яворницького, прямісінько навпроти ТРЦ "Пассаж", на окремо відведеній ділянці, почали зводити туристичний центр.

Замовниками нового проекту стало комунальне підприємство "Розвиток Дніпро" Дніпровської міськради. Постачальником, який допоможе втілити заплановане, виступило ТОВ "Фаст білд".

"Ми створюємо центр, який допоможе надавати інформацію туристам міста. Скоріше за все, відомості будуть стосувалися місцезнаходження певних туристичних об’єктів або новин Дніпра. Згідно з макетом, центр буде скляний зовні", - розповіли робітники.

Зі слів будівельників, у місті планується встановити 50 аналогічних центрів. Персонал інформаційного центру, перш за все, буде консультувати на різних мовах іноземців, які перебуватимуть у Дніпрі.

Наразі вдалося встановити фундамент та опорну частину конструкції. Визначено, що повноцінно функціонувати туристичний центр Дніпра почне 15 серпня 2017 року.

Нагадаємо, що у Дніпрі на 23-й черговій сесії міськради VII скликання депутати абсолютною більшістю голосів схвалили рішення про побудово індустріального парку на Слобожанському проспекті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...