App Store Google Play

У Дніпрі невідомі спаплюжили Алею Пам'яті

28.07.2017 11:00
У Дніпрі невідомі спаплюжили Алею Пам'яті

Сьогодні вночі, 28 липня, на Алеї Пам'яті невідомі позривали фотографії загиблих бійців на Майдані та під час війни на Сході. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови ДніпроОДА Юрій Голік, інформує Дніпроград.

"Моторошна пригода сталася сьогодні вночі: на Алеї героїв у Дніпрі невідомі негідники зірвали фотографії загиблих бійців з декількох стендів, які простояли недоторканими з перших страшних подій 2014-го року. Хоча, чому невідомі? Здогадатися, хто це зробив - неважко. Це ті, хто розпорював животи за український прапор, відрізав руки за татуювання тризуба, розстрілював наших полонених. Вони або їх пекучі прихильники. Вандалізм і підлість - їх зброя", - вважає Голік.

За словами радника, саме ці стенди були поза прямої зони видимості стаціонарного поста охорони, який цілодобово слідкує за новими стелами героїв.

"Зірвані фотографії зібрані, будемо відновлювати первісний вигляд стендів і посилимо охорону. Зараз поліція проводить розслідування і вивчає записи відеокамер. Сподіваємося, що цих нелюдів швидко знайдуть і відправлять до суду. Хоча краще їх відразу на фронт", - зазначив Голік.

Своє обурення щодо інциденту у соцмережі висловив й міністр інфраструктури України Володимир Омелян, який вчора з робочим візитом перебував у Дніпрі.

"Орда, царська Росія, НКВДисти і Кремль завжди воювали з могилами і пам'яттю. Поховання знищували, а історію перекручували. Так, татарський улус на болотах став третім Римом, видурена в Констатинопольського патріарха грамота створила з секти оплот православія, князя Володимира і Анну Ярославну старатися зробити "своїми", а українських героїв - знищити, а потім оббрехати. Нічого не вийде! Орда залишиться Ордою, а Україна була і буде форпостом цивілізованого світу перед здичавілими", - написав він у Facebook.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...