App Store Google Play

Три пляжі на мільйон жителів: де відпочивають дніпряни?

28.07.2017 17:40
Три пляжі на мільйон жителів: де відпочивають дніпряни?

У Дніпрі офіційно зареєстровано лише три пляжі для відпочинку жителів міста. Цього вкрай недостатньо, тому дніпряни вимушені  відпочивати на небезпечних ділянках водоймищ. Про це повідомляє Громадське ТБ Дніпро, передає Дніпроград. 

"29 травня ми підписали паспорти готовності на три пляжі у місті. Це Монастирський пляж, Мануйлівський та Придніпровський. Було проведено очищення дна та аналіз води і піску на березі. Результати дали можливість відкрити ці пляжі. Кожні два тижні ми перевіряємо їх екологічний стан", повідомив директор департаменту стратегічного розвитку та інвестицій Дмитро Рєзнік. 

За зонами відпочинку щодня доглядають прибиральники, але відпочиваючі не зважають на екологію та викидують недопалки прямо на пісок. 

Ще одне популярне місце відпочинку у Дніпрі - Кар'єр на Червоному камені. Його очисткою та розбудовою навколишньої інфраструктури займаються протягом останніх років. Цьогоріч тут відбувалися декілька великих свят та концертів. Проте і ця водойма страждає від безвідповідальних відпочивальників. 

Найкращим пляжем у Дніпрі можна назвати Мануйлівський. На ньому присутні усі обов'язкові установи та інфраструктура. 

"Роботи дуже багато. Виставляємо і сміттєві урни, і загородження для автомобілів, щоб водії не паркувалися на заборонених місцях", - розповів робітник пляжу. 

Але більша частина жителів міста відпочивають на диких пляжах, де ніхто не слідкує за екологією та безпекою відпочивальників. Така ситуація вимагає від останніх бути пильними під час відпочинку та не наражати себе на небезпеку. 

Нагадаємо, що з початку року на Дніпропетровщині потонуло 24 людини, семеро з них - діти.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...