App Store Google Play

Театр опери і сепаратизму?

28.07.2017 12:20
Театр опери і сепаратизму?

Дніпровський театр опери і балету за останні роки зажив собі слави установи, в якій працюють люди із антиукраїнськими настроями. У 2014 році площа навколо театру служила точкою збору прихильників "антимайдану" і "русского мира". Згодом активісти вимагали люструвати директора закладу. 

За рік місто сколихнув інший інцидент у театрі. 23 жовтня 2016 року під час антракту в Академічному Театрі Опери і Балету на Костянтина Кравченко, одного з перших добровольців Дніпра, накинулася представниця антимайдану. Цю ситуацію різко прокоментувала артистка хору Катерина Фондуроко, яка заявила, що нападниця все зробила правильно. Виявилося, що Фондуроко підтримує бойовиків на Донбасі і вважає росіян "своїми". Через деякий час після скандалу вона звільнилася із театру переїхала жити в Крим. 

Тепер відкрито за "русский мир" в театрі не агітують, проте соліст Самвел Адамян агітує українців відпочивати в окупованому Криму. У своєму відеоблозі він розповідає як можна виїхати "із України в Крим", ознайомлює людей із діяльністю "сірих" перевізників у Дніпрі та захоплюється півостровом під окупацією. 

"Дороги тут краще, ніж в Україні. Людей багато, їдуть сюди, незважаючи ні на що. Все красиво і супер", - говорить Адамян. 

Також соліст не цурається брати інтерв'ю у прихильників окупації. 

"За три троки зробили більше, ніж під час України. У нас тепер безкоштовна медицина і все добре. Я люблю "дядю Вову", - каже супутниця блогера. 

Така тенденція в театрі не може не привертати уваги з боку громадськості. Люди, які формують нашу культуру, виявляються прибічниками Росії та життєвої позиції "внєпаліткі". Про останнє вони згадують лише тоді, коли йде мова про їх візити до держави-агресора та на окуповані території, звідки вони розповідають про квітучу і успішну країну-триколор. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...