App Store Google Play

Адміністрація табору "Лазурний" попросила вибачення у дітей та їх батьків за зіпсований відпочинок

28.07.2017 09:40
Адміністрація табору "Лазурний"  попросила вибачення у дітей та їх батьків за зіпсований відпочинок

Директорка з медичної частини АТ «Приазовкурорт» Ірина Сисоєва на прес-конференції в «УНІАН» у прямому ефірі попросила вибачення у батьків дітей, відпочинок яких було перервано у таборі «Лазурний», що у Бердянську. 

Пані Сисоєва наголосила, що, за результатами аналізів дітей та працівників табору, у вісьмох дітей з Дніпра була виявлена бактерія клебсієла, яка живе в організмі всіх людей і через вплив багатьох чинників може почати активно розмножуватись.

За однією з версій, яка була озвучена в ефірі, причиною поширення інфекції стало недотримання правил гігієни працівниками їдальні.

«Ми вважаємо, що джерелом інфікування дітей був персонал їдальні, який орендує у нас приміщення і годує відпочивальників табору. Ця бактерія була виявлена у кухаря та працівниці кухні, яка миє посуд», – зазначила Ірина Сисоєва.

У свою чергу,  заступник міського голови Світлана Єпіфанцева поінформувала, що наразі всі результати аналізів, які брали у дітей, готові, крім посівів, на які за процедурою потрібно чекати довше.

«Наразі правоохоронні органи м. Бердянська проводять перевірки. Також, за розпорядженням міського голови Бориса Філатова, у міськраді відбувається службова перевірка. Ми зробимо все можливе, аби діти, чий відпочинок було зірвано, все-таки оздоровилися», – підкреслила Світлана Єпіфанцева.

За фактом масового отруєння дітей у таборі відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст.
325 Кримінального кодексу України (порушення правил боротьби з епідеміями).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...