App Store Google Play

Адміністрація табору "Лазурний" попросила вибачення у дітей та їх батьків за зіпсований відпочинок

28.07.2017 09:40
Адміністрація табору "Лазурний"  попросила вибачення у дітей та їх батьків за зіпсований відпочинок

Директорка з медичної частини АТ «Приазовкурорт» Ірина Сисоєва на прес-конференції в «УНІАН» у прямому ефірі попросила вибачення у батьків дітей, відпочинок яких було перервано у таборі «Лазурний», що у Бердянську. 

Пані Сисоєва наголосила, що, за результатами аналізів дітей та працівників табору, у вісьмох дітей з Дніпра була виявлена бактерія клебсієла, яка живе в організмі всіх людей і через вплив багатьох чинників може почати активно розмножуватись.

За однією з версій, яка була озвучена в ефірі, причиною поширення інфекції стало недотримання правил гігієни працівниками їдальні.

«Ми вважаємо, що джерелом інфікування дітей був персонал їдальні, який орендує у нас приміщення і годує відпочивальників табору. Ця бактерія була виявлена у кухаря та працівниці кухні, яка миє посуд», – зазначила Ірина Сисоєва.

У свою чергу,  заступник міського голови Світлана Єпіфанцева поінформувала, що наразі всі результати аналізів, які брали у дітей, готові, крім посівів, на які за процедурою потрібно чекати довше.

«Наразі правоохоронні органи м. Бердянська проводять перевірки. Також, за розпорядженням міського голови Бориса Філатова, у міськраді відбувається службова перевірка. Ми зробимо все можливе, аби діти, чий відпочинок було зірвано, все-таки оздоровилися», – підкреслила Світлана Єпіфанцева.

За фактом масового отруєння дітей у таборі відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст.
325 Кримінального кодексу України (порушення правил боротьби з епідеміями).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...