App Store Google Play

У Солонянському районі за півроку капітально відремонтували чотири дороги

27.07.2017 13:00
У Солонянському районі за півроку капітально відремонтували чотири дороги

У селі Пшеничне Солонянського району закінчили капітальний ремонт головної дороги. Загалом з початку року в різних селах району коштом обласного бюджету привели до ладу чотири автошляхи, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Ми системно рухаємося до поставленої мети – якісних доріг по всій Дніпропетровщині. Це стосується як автомагістралей, так і комунальних шляхів у малих населених пунктах. Комфортне життя людей – це завдання, які ставить перед нами Президент України Петро Порошенко», - сказав Валентин Резніченко.

Вулицю Мічурина в селі Пшеничне не оновлювали більше тридцяти років. Зараз там зробили капітальний ремонт – уклали новий асфальт та облаштували бордюри.

«Нарешті нам зробили цю дорогу, тепер тут без перешкод проїдуть швидка допомога і шкільний автобус. Ще позитивний момент: з відкриттям оновленої дороги в нас на селі навіть побільшало людей – з Дніпра повернулися жити дві сім’ї, які раніше їздили працювати до Дніпра», - розповів голова Письмечівської сільської ради Солонянського району Олексій Сафронов. 

Місцеві мешканці задоволені. Тепер по вул. Мічурина можна проїхати без хвилювань за ходову частину автомобіля – на якісному шляху її розбити неможливо.

«Тепер їдемо та радіємо - нарешті за десятки років дорога прекрасна. Ми щасливі й щиро дякуємо обласній адміністрації за таке оновлення села», - поділився враженнями місцевий мешканець Віктор Гесньо.

У Солонянському районі за півроку капітально відремонтували також комунальні дороги в селах Військове, Томаківка і Наталівка, розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

«Команда Валентина Резніченка виробила стратегію: дорогу, яка йде через центр села, ремонтують з обласного бюджету, аби по ній могли безперешкодно їздити швидка допомога та шкільний автобус. Ми ставимо підрядникам завдання – в першу чергу, найвища якість відремонтованих доріг. Недоліки будівельники виправлятимуть власним коштом», - підкреслив Олег Кужман. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...