App Store Google Play

У Солонянському районі за півроку капітально відремонтували чотири дороги

27.07.2017 13:00
У Солонянському районі за півроку капітально відремонтували чотири дороги

У селі Пшеничне Солонянського району закінчили капітальний ремонт головної дороги. Загалом з початку року в різних селах району коштом обласного бюджету привели до ладу чотири автошляхи, розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Ми системно рухаємося до поставленої мети – якісних доріг по всій Дніпропетровщині. Це стосується як автомагістралей, так і комунальних шляхів у малих населених пунктах. Комфортне життя людей – це завдання, які ставить перед нами Президент України Петро Порошенко», - сказав Валентин Резніченко.

Вулицю Мічурина в селі Пшеничне не оновлювали більше тридцяти років. Зараз там зробили капітальний ремонт – уклали новий асфальт та облаштували бордюри.

«Нарешті нам зробили цю дорогу, тепер тут без перешкод проїдуть швидка допомога і шкільний автобус. Ще позитивний момент: з відкриттям оновленої дороги в нас на селі навіть побільшало людей – з Дніпра повернулися жити дві сім’ї, які раніше їздили працювати до Дніпра», - розповів голова Письмечівської сільської ради Солонянського району Олексій Сафронов. 

Місцеві мешканці задоволені. Тепер по вул. Мічурина можна проїхати без хвилювань за ходову частину автомобіля – на якісному шляху її розбити неможливо.

«Тепер їдемо та радіємо - нарешті за десятки років дорога прекрасна. Ми щасливі й щиро дякуємо обласній адміністрації за таке оновлення села», - поділився враженнями місцевий мешканець Віктор Гесньо.

У Солонянському районі за півроку капітально відремонтували також комунальні дороги в селах Військове, Томаківка і Наталівка, розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

«Команда Валентина Резніченка виробила стратегію: дорогу, яка йде через центр села, ремонтують з обласного бюджету, аби по ній могли безперешкодно їздити швидка допомога та шкільний автобус. Ми ставимо підрядникам завдання – в першу чергу, найвища якість відремонтованих доріг. Недоліки будівельники виправлятимуть власним коштом», - підкреслив Олег Кужман. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...