App Store Google Play

У Дніпрі для переселенців і бійців АТО стартує безкоштовне навчання зі створення успішного бізнесу

27.07.2017 15:20
У Дніпрі для переселенців і бійців АТО стартує безкоштовне навчання зі створення успішного бізнесу

Сьогодні у прес-центрі "МОСТ ДНІПРО" організатори розповіли про свій проект "Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми" який проходитиме за участі переселенців і бійців АТО у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Організатором заходу є громадська організація "Жіночий інформаційний-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

"Фінансування проекту відбувається за допомогою Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Ця організація працює з 1996 року, і одним з провідних напрямків її діяльності є сприяння розвитку підприємництва. Наш нинішній захід є логічним продовженням низки проектів організації, спрямованих на соціально-економічну інтеграцію внутрішньопереміщених осіб, демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей", - розповіла керівник ГО "Жіночий інформаційно-координаційного центру" Оксана Мірошниченко. 

Проект реалізовуватиметься у Дніпрі та Дніпропетровському районі протягом 10 місяців, включно по березень 2018 року. Буде шість бізнес-шкіл, кожна з яких буде тривати три дні. Ці школи будуть включати короткий підприємницький тренінг з розвитку бізнес-навичок і один короткий тематичний майстер-клас. 

"Наш досвід показує, що багато організацій, особливо на початку, надавали фінансування для розвитку маленьким бізнесам внутрішньопереміщеним осібам. І  зараз є програми по наданню саме фінансування демобілізованим бійцям АТО, для того аби вони започаткували бізнес. Але питання в тому, що людям не вистачає знань як з юридичних, правових аспектів планування, так само і знань щодо просування власної продукції через інтернет, і взагалі як саме продавати", - зазначила Галина Целовальниченко. 

Після бізнес-шкіл люди будуть отримувати консультативний супровід протягом всього часу дії проекту. Перша така школа пройде приблизно у середині серпня цього року. Також буде проведений конкурс міні-грантів, для тих випусників бізнес-шкіл, які її закінчили. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...