App Store Google Play

У Дніпрі для переселенців і бійців АТО стартує безкоштовне навчання зі створення успішного бізнесу

27.07.2017 15:20
У Дніпрі для переселенців і бійців АТО стартує безкоштовне навчання зі створення успішного бізнесу

Сьогодні у прес-центрі "МОСТ ДНІПРО" організатори розповіли про свій проект "Вчимося працювати на себе, будуємо власний бізнес, стаємо самодостатніми" який проходитиме за участі переселенців і бійців АТО у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Організатором заходу є громадська організація "Жіночий інформаційний-координаційний центр" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

"Фінансування проекту відбувається за допомогою Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Ця організація працює з 1996 року, і одним з провідних напрямків її діяльності є сприяння розвитку підприємництва. Наш нинішній захід є логічним продовженням низки проектів організації, спрямованих на соціально-економічну інтеграцію внутрішньопереміщених осіб, демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей", - розповіла керівник ГО "Жіночий інформаційно-координаційного центру" Оксана Мірошниченко. 

Проект реалізовуватиметься у Дніпрі та Дніпропетровському районі протягом 10 місяців, включно по березень 2018 року. Буде шість бізнес-шкіл, кожна з яких буде тривати три дні. Ці школи будуть включати короткий підприємницький тренінг з розвитку бізнес-навичок і один короткий тематичний майстер-клас. 

"Наш досвід показує, що багато організацій, особливо на початку, надавали фінансування для розвитку маленьким бізнесам внутрішньопереміщеним осібам. І  зараз є програми по наданню саме фінансування демобілізованим бійцям АТО, для того аби вони започаткували бізнес. Але питання в тому, що людям не вистачає знань як з юридичних, правових аспектів планування, так само і знань щодо просування власної продукції через інтернет, і взагалі як саме продавати", - зазначила Галина Целовальниченко. 

Після бізнес-шкіл люди будуть отримувати консультативний супровід протягом всього часу дії проекту. Перша така школа пройде приблизно у середині серпня цього року. Також буде проведений конкурс міні-грантів, для тих випусників бізнес-шкіл, які її закінчили. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...