App Store Google Play

Навчально-виховний комплекс Жовтих Вод утеплять та капітально відремонтують

27.07.2017 16:40
Навчально-виховний комплекс Жовтих Вод утеплять та капітально відремонтують

У навчально-виховному комплексі №6, що в місті Жовті Води, активно працюють над термомодернізацією приміщення. Наприкінці червня в закладі стартував капітальний ремонт. Після утеплення енергоефективність школи підвищиться майже на 50 відсотків. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«До кінця 2017 року плануємо реконструювати 25 шкіл області. Прагнемо, щоб діти будь-якого населеного пункту, незалежно від його розмірів, навчалися в комфортних і сучасних умовах. Таке завдання ставить перед владою на місцях Президент України Петро Порошенко», – зауважив Валентин Резніченко. 

Жовтоводський НВК №6 працює майже 30 років, і за цей час не знав жодного капітального ремонту. Зараз там лагодять дах, замінюють вікна та облаштовують прилеглу територію. Фасад будівлі, до речі, буде не тільки теплим, але й яскравим. 

«У нашому комплексі навчаються та займаються в різних гуртках 560 учнів. Діти та педагоги взимку мерзли, адже стіни вже майже не тримали тепло. Після ремонту енергоефективність приміщення підвищиться на 50 відсотків, тут стане більш комфортно - і до нас прийдуть навчатися діти з сусідніх районів», - розповіла директор НВК Павлина Чаленко.

Місцеві мешканці кажуть: такого масштабного ремонту навчальні заклади Жовтих Вод взагалі ще не бачили. Батьки учнів комплексу покладають великі сподівання на цю реконструкцію.

«Думаю, після ремонту наші діти будуть ходити до школи з більшим задоволенням. Нові стіни та вікна, взагалі тепло і затишок мають посприяти якіснішому навчанню», - поділилася думками мати одного з учнів Ірина Самофат.

Капітальний ремонт комплексу проводиться обласним коштом. 

«Також цього року плануємо побудувати нову електричну котельню, яка даватиме тепло, в тому числі, до НВК № 6 та сусіднього з ним дитсадка. Ці роботи виконають за кошти інвестора», - розповів міський голова Жовтих Вод Володимир Абрамов.

Капітальний ремонт планують завершити цього року.

Теги: ОДА, ремонт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...