App Store Google Play

Навчально-виховний комплекс Жовтих Вод утеплять та капітально відремонтують

27.07.2017 16:40
Навчально-виховний комплекс Жовтих Вод утеплять та капітально відремонтують

У навчально-виховному комплексі №6, що в місті Жовті Води, активно працюють над термомодернізацією приміщення. Наприкінці червня в закладі стартував капітальний ремонт. Після утеплення енергоефективність школи підвищиться майже на 50 відсотків. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«До кінця 2017 року плануємо реконструювати 25 шкіл області. Прагнемо, щоб діти будь-якого населеного пункту, незалежно від його розмірів, навчалися в комфортних і сучасних умовах. Таке завдання ставить перед владою на місцях Президент України Петро Порошенко», – зауважив Валентин Резніченко. 

Жовтоводський НВК №6 працює майже 30 років, і за цей час не знав жодного капітального ремонту. Зараз там лагодять дах, замінюють вікна та облаштовують прилеглу територію. Фасад будівлі, до речі, буде не тільки теплим, але й яскравим. 

«У нашому комплексі навчаються та займаються в різних гуртках 560 учнів. Діти та педагоги взимку мерзли, адже стіни вже майже не тримали тепло. Після ремонту енергоефективність приміщення підвищиться на 50 відсотків, тут стане більш комфортно - і до нас прийдуть навчатися діти з сусідніх районів», - розповіла директор НВК Павлина Чаленко.

Місцеві мешканці кажуть: такого масштабного ремонту навчальні заклади Жовтих Вод взагалі ще не бачили. Батьки учнів комплексу покладають великі сподівання на цю реконструкцію.

«Думаю, після ремонту наші діти будуть ходити до школи з більшим задоволенням. Нові стіни та вікна, взагалі тепло і затишок мають посприяти якіснішому навчанню», - поділилася думками мати одного з учнів Ірина Самофат.

Капітальний ремонт комплексу проводиться обласним коштом. 

«Також цього року плануємо побудувати нову електричну котельню, яка даватиме тепло, в тому числі, до НВК № 6 та сусіднього з ним дитсадка. Ці роботи виконають за кошти інвестора», - розповів міський голова Жовтих Вод Володимир Абрамов.

Капітальний ремонт планують завершити цього року.

Теги: ОДА, ремонт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...