App Store Google Play

Міністр інфраструктури похвалив ДніпроОДА за якісні дороги

27.07.2017 17:40
Міністр інфраструктури похвалив ДніпроОДА за якісні дороги

Сьогодні, 27 липня, міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав Дніпропетровську ОДА та розповів про результати, плани та вектори діяльності. Про це передає Дніпроград з місця подій.

Володимир Омелян відзначив, що перед областю стоїть величезний виклик, адже протяжність автошляхів на її території величезна, багато сотень кілометрів – це дороги державного значення. Він також наголосив, що область активно долучається до співфінансування, що дозволяє проводити ремонт доріг у більших обсягах.

З 1 січня, сподівається міністр, запрацює дорожній фонд, який дозволить стабільно фінансувати галузь автошляхів. У 2018 році до цього дорожнього фонду надходитимуть 50% акцизу на паливо, у 2019 – 75%, з 2020 – 100%. Це дозволить стабільно фінансувати ремонт доріг.

Міністр також висловив сподівання, що літовище Дніпра прийматиме більшу кількість рейсів вже найближчим часом, серед цих рейсів будуть лоукости.

«Аеропорт Дніпра – єдиний аеропорт, який в 2016 році скоротив пасажиропотік, на фоні 30%-го росту по всій Україні, на фоні того, що деякі аеропорти демонстрували 50, 70, 100%. Цьому є виключно одне пояснення: власники проти вільної конкуренції», - наголосив Володимир Омелян.

Також важливою галуззю є залізниця. Міністр стверджує, що команда нинішнього керівника Бальчуна піде найближчим часом: у серпні-вересні у керівництва Укрзалізниці закінчуються контракти. На переконання міністра, саме залізниця має стати провідною галуззю в українському сполученні. Володимир Омелян наголосив, що необхідно залучати найкращих світових виробників локомотивів, щоб надавати якісні послуги і стимулювати вітчизняних виробників створювати конкурентний і якісний продукт.

Радник голови ДніпроОДА Юрій Голік подякував міністру інфраструктури за постійну підтримку в питанні підтримки доріг державного значення. Також Юрій Голік наголосив, що ремонт багатьох доріг проводиться вперше за 20 років.

Важливою темою є також окружна дорога навколо Дніпра: її будівництво було почате Вілкулом, однак ним же і покинуте. Як наголосили чиновники, до кінця року друга черга окружної, що закінчується біля Південного мосту, буде розморожена.

Володимир Омелян також зазначає, що грошей на розвиток всієї інфраструктури одночасно не вистачає, однак потроху робити авіацію, залізницю, морський транспорт та дороги гідними можна.

Нагадаємо, міністр Омелян приїхав до Дніпра плацкартом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...