App Store Google Play

Міністр інфраструктури похвалив ДніпроОДА за якісні дороги

27.07.2017 17:40
Міністр інфраструктури похвалив ДніпроОДА за якісні дороги

Сьогодні, 27 липня, міністр інфраструктури України Володимир Омелян відвідав Дніпропетровську ОДА та розповів про результати, плани та вектори діяльності. Про це передає Дніпроград з місця подій.

Володимир Омелян відзначив, що перед областю стоїть величезний виклик, адже протяжність автошляхів на її території величезна, багато сотень кілометрів – це дороги державного значення. Він також наголосив, що область активно долучається до співфінансування, що дозволяє проводити ремонт доріг у більших обсягах.

З 1 січня, сподівається міністр, запрацює дорожній фонд, який дозволить стабільно фінансувати галузь автошляхів. У 2018 році до цього дорожнього фонду надходитимуть 50% акцизу на паливо, у 2019 – 75%, з 2020 – 100%. Це дозволить стабільно фінансувати ремонт доріг.

Міністр також висловив сподівання, що літовище Дніпра прийматиме більшу кількість рейсів вже найближчим часом, серед цих рейсів будуть лоукости.

«Аеропорт Дніпра – єдиний аеропорт, який в 2016 році скоротив пасажиропотік, на фоні 30%-го росту по всій Україні, на фоні того, що деякі аеропорти демонстрували 50, 70, 100%. Цьому є виключно одне пояснення: власники проти вільної конкуренції», - наголосив Володимир Омелян.

Також важливою галуззю є залізниця. Міністр стверджує, що команда нинішнього керівника Бальчуна піде найближчим часом: у серпні-вересні у керівництва Укрзалізниці закінчуються контракти. На переконання міністра, саме залізниця має стати провідною галуззю в українському сполученні. Володимир Омелян наголосив, що необхідно залучати найкращих світових виробників локомотивів, щоб надавати якісні послуги і стимулювати вітчизняних виробників створювати конкурентний і якісний продукт.

Радник голови ДніпроОДА Юрій Голік подякував міністру інфраструктури за постійну підтримку в питанні підтримки доріг державного значення. Також Юрій Голік наголосив, що ремонт багатьох доріг проводиться вперше за 20 років.

Важливою темою є також окружна дорога навколо Дніпра: її будівництво було почате Вілкулом, однак ним же і покинуте. Як наголосили чиновники, до кінця року друга черга окружної, що закінчується біля Південного мосту, буде розморожена.

Володимир Омелян також зазначає, що грошей на розвиток всієї інфраструктури одночасно не вистачає, однак потроху робити авіацію, залізницю, морський транспорт та дороги гідними можна.

Нагадаємо, міністр Омелян приїхав до Дніпра плацкартом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...