App Store Google Play

Денисенко наполягає на необхідності дати правову оцінку діям Нахшона

27.07.2017 18:30
Денисенко наполягає на необхідності дати правову оцінку діям Нахшона

Має бути дана чітка правова оцінка та кваліфікація дій бізнесмена з Ізраїля Шолома Нахшона, який був безпосереднім учасником кривавої стрілянини на проспекті Гагаріна в Дніпрі й забрала життя двох ветеранів війни за незалежність України.

Таку позицію 27 липня озвучив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат Андрій Денисенко, повідомляє Дніпроград.

«Відомо, що Ізраїль не видає своїх громадян, але діям цієї особи має бути дана чітка правова оцінка та кваліфікація. В тому числі щодо його причетності до організованого злочинного угрупування, члени якого, поранені при нападі на ветеранів, можливо і раніше практикували бандитські напади і пограбування в Україні з подальшою втечею і переховуванням в Ізраїлі», - наголосив народний обранець.

Як стало відомо, Шолом Нахшон – партнер по бізнесу Едуарда Саакяна, з яким у нього і виникли фінансові суперечки, в даний час знаходиться в Ізраїлі, куди втік з місця злочину – вилетів того ж дня.

«Чи його не встигли, чи не схотіли спиняти мені невідомо. Готовий припустити, що в запарі того дня не встигли встановити прикордонний контроль. Але, наскільки я пам'ятаю, є ще такі процедури як заочне повідомлення про підозру і навіть оголошення в розшук з міжнародним включно», - нагадує правоохоронцям Андрій Денисенко.

Нагадаємо, цього ж дня раніше Денисенко публічно звернувся до Нацполіції та прокуратури Дніпропетровської області із запитом, у якому вимагав пояснень, чому Нахшон не затриманий і не допитаний бодай як свідок.

Як визнає народний депутат, є ще чимало нез'ясованих питань у цій резонансній справі, зокрема – стосовно осіб, які перебували місці зустрічі бізнесменів під час трагічного інциденту. Серед останніх деякі ЗМІ згадали доволі відомих у Дніпрі та за його межами людей, втім, на їх можливу участь слідство уваги не звертає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...