App Store Google Play

Денисенко наполягає на необхідності дати правову оцінку діям Нахшона

27.07.2017 18:30
Денисенко наполягає на необхідності дати правову оцінку діям Нахшона

Має бути дана чітка правова оцінка та кваліфікація дій бізнесмена з Ізраїля Шолома Нахшона, який був безпосереднім учасником кривавої стрілянини на проспекті Гагаріна в Дніпрі й забрала життя двох ветеранів війни за незалежність України.

Таку позицію 27 липня озвучив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат Андрій Денисенко, повідомляє Дніпроград.

«Відомо, що Ізраїль не видає своїх громадян, але діям цієї особи має бути дана чітка правова оцінка та кваліфікація. В тому числі щодо його причетності до організованого злочинного угрупування, члени якого, поранені при нападі на ветеранів, можливо і раніше практикували бандитські напади і пограбування в Україні з подальшою втечею і переховуванням в Ізраїлі», - наголосив народний обранець.

Як стало відомо, Шолом Нахшон – партнер по бізнесу Едуарда Саакяна, з яким у нього і виникли фінансові суперечки, в даний час знаходиться в Ізраїлі, куди втік з місця злочину – вилетів того ж дня.

«Чи його не встигли, чи не схотіли спиняти мені невідомо. Готовий припустити, що в запарі того дня не встигли встановити прикордонний контроль. Але, наскільки я пам'ятаю, є ще такі процедури як заочне повідомлення про підозру і навіть оголошення в розшук з міжнародним включно», - нагадує правоохоронцям Андрій Денисенко.

Нагадаємо, цього ж дня раніше Денисенко публічно звернувся до Нацполіції та прокуратури Дніпропетровської області із запитом, у якому вимагав пояснень, чому Нахшон не затриманий і не допитаний бодай як свідок.

Як визнає народний депутат, є ще чимало нез'ясованих питань у цій резонансній справі, зокрема – стосовно осіб, які перебували місці зустрічі бізнесменів під час трагічного інциденту. Серед останніх деякі ЗМІ згадали доволі відомих у Дніпрі та за його межами людей, втім, на їх можливу участь слідство уваги не звертає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...