App Store Google Play

Денисенко наполягає на необхідності дати правову оцінку діям Нахшона

27.07.2017 18:30
Денисенко наполягає на необхідності дати правову оцінку діям Нахшона

Має бути дана чітка правова оцінка та кваліфікація дій бізнесмена з Ізраїля Шолома Нахшона, який був безпосереднім учасником кривавої стрілянини на проспекті Гагаріна в Дніпрі й забрала життя двох ветеранів війни за незалежність України.

Таку позицію 27 липня озвучив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат Андрій Денисенко, повідомляє Дніпроград.

«Відомо, що Ізраїль не видає своїх громадян, але діям цієї особи має бути дана чітка правова оцінка та кваліфікація. В тому числі щодо його причетності до організованого злочинного угрупування, члени якого, поранені при нападі на ветеранів, можливо і раніше практикували бандитські напади і пограбування в Україні з подальшою втечею і переховуванням в Ізраїлі», - наголосив народний обранець.

Як стало відомо, Шолом Нахшон – партнер по бізнесу Едуарда Саакяна, з яким у нього і виникли фінансові суперечки, в даний час знаходиться в Ізраїлі, куди втік з місця злочину – вилетів того ж дня.

«Чи його не встигли, чи не схотіли спиняти мені невідомо. Готовий припустити, що в запарі того дня не встигли встановити прикордонний контроль. Але, наскільки я пам'ятаю, є ще такі процедури як заочне повідомлення про підозру і навіть оголошення в розшук з міжнародним включно», - нагадує правоохоронцям Андрій Денисенко.

Нагадаємо, цього ж дня раніше Денисенко публічно звернувся до Нацполіції та прокуратури Дніпропетровської області із запитом, у якому вимагав пояснень, чому Нахшон не затриманий і не допитаний бодай як свідок.

Як визнає народний депутат, є ще чимало нез'ясованих питань у цій резонансній справі, зокрема – стосовно осіб, які перебували місці зустрічі бізнесменів під час трагічного інциденту. Серед останніх деякі ЗМІ згадали доволі відомих у Дніпрі та за його межами людей, втім, на їх можливу участь слідство уваги не звертає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...