App Store Google Play

Активістки вчили жінок Дніпра бути активними

27.07.2017 09:00
Активістки вчили жінок Дніпра бути активними

Жінок та дівчат Дніпра вчать бути активними та користуватися соціальними мережами. Про це розповіли активістки жіночого руху у медіа-центрі «Інформатор», передає Дніпроград.

Проект «commUNITY» вчить жінок і дівчат різного віку соціалізації та користуванню соціальними мережами. Для організатора проекту Наталії Жебрик головна задача цієї програми та тренінгів – це інтеграція жінок у активне життя. Показником для неї є те, що жінки у соціальних мережах стають особистостями, розкриваються і мають можливість поширювати те, чим вони займаються.

Олена Немировська, учасниця програми «commUNITY», стверджує, що цей проект її омолодив. Вона наголошує, що тренінг навчив її користуватися різними соціальними мережами: Twitter, Pinterest, Youtube та іншими. Тепер Олена веде два блоги: на тему hand-made прикрас з бісеру, а також на тему фотографії.

Учасниці зустрічалися кілька разів на місяць. Проект тривав п’ять місяців, протягом яких учасниці спілкувалися між собою та з журналістами, які давали поради стосовно структури тексту та його заголовків. Також жінки вчилися толерантності: експерт надавала учасницям консультації стосовно політкоректності.

Тематика блогів учасниць дуже різна. Хтось пише на гостросоціальні теми, хтось веде блог про свої захоплення, що тільки підтверджує, що жінки можуть розбиратися будь у чому та цікавитися абсолютно різними речами.

«Взагалі підтримку жінок та програми для жінок ми плануємо проводити на постійній основі і будемо раді, якщо до нас будуть долучатися», - наголосила Наталя Жебрик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...