App Store Google Play

Активістки вчили жінок Дніпра бути активними

27.07.2017 09:00
Активістки вчили жінок Дніпра бути активними

Жінок та дівчат Дніпра вчать бути активними та користуватися соціальними мережами. Про це розповіли активістки жіночого руху у медіа-центрі «Інформатор», передає Дніпроград.

Проект «commUNITY» вчить жінок і дівчат різного віку соціалізації та користуванню соціальними мережами. Для організатора проекту Наталії Жебрик головна задача цієї програми та тренінгів – це інтеграція жінок у активне життя. Показником для неї є те, що жінки у соціальних мережах стають особистостями, розкриваються і мають можливість поширювати те, чим вони займаються.

Олена Немировська, учасниця програми «commUNITY», стверджує, що цей проект її омолодив. Вона наголошує, що тренінг навчив її користуватися різними соціальними мережами: Twitter, Pinterest, Youtube та іншими. Тепер Олена веде два блоги: на тему hand-made прикрас з бісеру, а також на тему фотографії.

Учасниці зустрічалися кілька разів на місяць. Проект тривав п’ять місяців, протягом яких учасниці спілкувалися між собою та з журналістами, які давали поради стосовно структури тексту та його заголовків. Також жінки вчилися толерантності: експерт надавала учасницям консультації стосовно політкоректності.

Тематика блогів учасниць дуже різна. Хтось пише на гостросоціальні теми, хтось веде блог про свої захоплення, що тільки підтверджує, що жінки можуть розбиратися будь у чому та цікавитися абсолютно різними речами.

«Взагалі підтримку жінок та програми для жінок ми плануємо проводити на постійній основі і будемо раді, якщо до нас будуть долучатися», - наголосила Наталя Жебрик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...