App Store Google Play

Як працюють ЦНАПи у Дніпрі?

26.07.2017 20:30
Як працюють ЦНАПи у Дніпрі?

З початку року мешканці Дніпра отримали через ЦНАП понад 40 тис. послуг. Про це під час прямої телефонної лінії 26 липня повідомила начальник відділу Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) «Правобережний» Наталя Капуста, повідомляє кореспондет Дніпроград з місця подій.

Посадовець зазначила, що сьогодні ЦНАП  пропонує понад 200 адмінпослуг.

«Серед найбільш запитуваних сервісів – адміністративні послуги, пов'язані із землею (отримання витягу з державного земельного кадастру, нормативно-грошова оцінка землі), реєстрацією нерухомості, документів у галузі будівництва, майнових прав на нерухоме майно (приватизація), різні інформаційні довідки тощо. Крім того, відкрити або закрити підприємницьку діяльність теж можна через наш Центр», – сказала Наталя Капуста.

За її словами, термін надання тієї чи іншої послуги становить від 2-х годин до 90 днів, залежно від того, як визначено законодавством (у середньому – 10 днів).

Представниця мерії також нагадала, що ЦНАП активно співпрацює з порталом державних послуг iGov і наразі в електронному вигляді можна отримати понад 30 адмінпослуг. Серед них у такому форматі – адмінпослуги у галузі містобудування. Тобто, подавати відповідні документи із застосуванням електронного цифрового підпису можна вже і через портал igov.org.ua.

Для зручності дніпрян у ЦНАПі успішно працює система електронної черги. Через сайт Центру cnap.dniprorada.gov.ua можна попередньо записатися на зручний для клієнта день та час подачі документів і замовити необхідні послуги.

«Цей формат став досить затребуваним серед мешканців, оскільки це зручно. Крім того, на сайті Центру розміщена корисна інформація, зокрема про те, які документи слід подавати для отримання тієї чи іншої адмінпослуги», – додала керівник ЦНАПу «Правобережний».

Звернутися до ЦНАП можна у двох місцях у місті - ЦНАП «Правобережний»: 49000, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75, 1 поверх, кімн. 105 та ЦНАП «Лівобережний»: 49081, м. Дніпро, просп. Слобожанський, 31-Д. 

Нагадаємо, що у Дніпрі проходив тренінг зі створення Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) для представників об’єднаних територіальних громад області, а 21 червня у Дніпропетровській ОДА презентували перший мобільний ЦНАП.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...