App Store Google Play

Як працюють ЦНАПи у Дніпрі?

26.07.2017 20:30
Як працюють ЦНАПи у Дніпрі?

З початку року мешканці Дніпра отримали через ЦНАП понад 40 тис. послуг. Про це під час прямої телефонної лінії 26 липня повідомила начальник відділу Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) «Правобережний» Наталя Капуста, повідомляє кореспондет Дніпроград з місця подій.

Посадовець зазначила, що сьогодні ЦНАП  пропонує понад 200 адмінпослуг.

«Серед найбільш запитуваних сервісів – адміністративні послуги, пов'язані із землею (отримання витягу з державного земельного кадастру, нормативно-грошова оцінка землі), реєстрацією нерухомості, документів у галузі будівництва, майнових прав на нерухоме майно (приватизація), різні інформаційні довідки тощо. Крім того, відкрити або закрити підприємницьку діяльність теж можна через наш Центр», – сказала Наталя Капуста.

За її словами, термін надання тієї чи іншої послуги становить від 2-х годин до 90 днів, залежно від того, як визначено законодавством (у середньому – 10 днів).

Представниця мерії також нагадала, що ЦНАП активно співпрацює з порталом державних послуг iGov і наразі в електронному вигляді можна отримати понад 30 адмінпослуг. Серед них у такому форматі – адмінпослуги у галузі містобудування. Тобто, подавати відповідні документи із застосуванням електронного цифрового підпису можна вже і через портал igov.org.ua.

Для зручності дніпрян у ЦНАПі успішно працює система електронної черги. Через сайт Центру cnap.dniprorada.gov.ua можна попередньо записатися на зручний для клієнта день та час подачі документів і замовити необхідні послуги.

«Цей формат став досить затребуваним серед мешканців, оскільки це зручно. Крім того, на сайті Центру розміщена корисна інформація, зокрема про те, які документи слід подавати для отримання тієї чи іншої адмінпослуги», – додала керівник ЦНАПу «Правобережний».

Звернутися до ЦНАП можна у двох місцях у місті - ЦНАП «Правобережний»: 49000, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, 75, 1 поверх, кімн. 105 та ЦНАП «Лівобережний»: 49081, м. Дніпро, просп. Слобожанський, 31-Д. 

Нагадаємо, що у Дніпрі проходив тренінг зі створення Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) для представників об’єднаних територіальних громад області, а 21 червня у Дніпропетровській ОДА презентували перший мобільний ЦНАП.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...