App Store Google Play

В облраді відбулося перше засідання бюджетної комісії після літньої сесії

26.07.2017 12:40
В облраді відбулося перше засідання бюджетної комісії після літньої сесії

Вчора, 25 липня, в Дніпропетровській обласній раді відбулося перше засідання бюджетної комісії після літньої сесії. Депутати голосували за внесення уточнень до головного кошторису області. Збільшено загальну суму державної субвенції місцевим бюджетам. Майже 2 мільярда гривень, з них —  1,7 мільярда гривень, виділено на оплату електроенергії, природного газу, послуг  тепло-, водопостачання та ін.

Вперше направилені кошти на житло для дітей-сиріт. 34,2 мільйона гривень з державної субвенції передбачається спрямувати на будівництво, капітальний ремонт, придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, виготовлення проектно-кошторисної документації. Також майже 17 мійонів гривень спрямують на відшкодування лікарських засобів. В рамках охорони здоров’я державні кошти також додатково виділили на придбання ангіографічного обладнання — 10 мільйона гривень.

Ремонт доріг в області також проводиться в інтенсивному режимі – вирішено додатково виділити 2 мільйона гривень на реконструкцію доріг у м.Кам’янське. Ці гроші надійшли з місцевого бюджету.

«Усі питання, які виносяться на комісію, ретельно вивчаються депутатами. Бюджет – це кровоносна система області, тож від нашого голосування залежить добробут регіону», — голова комісії бюджету і фінансів Дніпропетровської обласної ради Андрій Ніконоров.

Депутати також затвердили суму матеріальної допомоги членам родин загиблих. За це рішення проголосували ще на 9-тій сесії облради 14 липня. Сьогодні остаточно підтверджено: 1624 грн — на кожного члена сім’ї. За словами голови департаменту фінансів держадміністрації Тетяни Шебеко люди почнуть вже отримувати гроші у серпні цього року. Із грудня сума має зрости до 1700 грн.

«Завдання депутатів обласної ради – контролювати виконання рішень, що були проголосовані нами на сесії, тому я дуже радий, що ми бачимо дійсні результати – проекти будівель, соціальні виплати, нові дороги!» – зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...