App Store Google Play

У Дніпрі вперше у реабілітаційному центрі для бійців АТО пройшов майстер-клас з виготовлення карамелі

26.07.2017 11:20
У Дніпрі вперше у реабілітаційному центрі для бійців АТО пройшов майстер-клас з виготовлення карамелі

У Дніпровському реабілітаційному центрі для учасників АТО 25 липня відбувся майстер-клас з виготовлення карамельних цукерок. Як повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин при ДніпроОДА Наталія Шуліка, такий своєрідний реабілітаційний захід організували вперше.

«Вистави, концерти, шахові турніри – намагаємося урізноманітнити дозвілля хлопців, які відновлюють здоров’я у реабілітаційному центрі. Майстер-клас з виготовлення карамельок – новинка, проте бійцям вона припала до душі. Всі пригадали дитинство, настрій покращився. Це теж, свого роду, один з методів психологічної реабілітації», – розповіла Наталія Шуліка.

Ініціатор заходу – майстер карамелі Олена Габайдуліна. Вона звернулася до Центру допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин при ДніпроОДА – і пропозицію  підтримали.

"Раніше я приносила хлопцям різні карамельки. І потім подумала, що всі ми дорослі, як і діти, любимо емоції. Емоції ми отримуємо тільки коли щось робимо. Тому, з огляду на те, що в мене влітку більше вільного часу, я вирішила привнести користь. Приїхати до хлопців вже особисто і взяти участь з ними в такому майстер-класі. І ще плюс, вони повернуться додому після завершення реабілітації, і зможуть порадувати своїх рідних солодощами. Головне - правильно підійти до процесу і не боятися. Обпікаються ті, хто боїться. Ось якщо не бояться, то вони не обпікаться і у них все вийде", - розповіла майстриня карамелі Олена Габайдуліна. 

«Мені сподобалось, – розповів боєць Олександр Павлов. – Одразу дитинство пригадав, коли з пластиліну ліпив. Цукерку в формі серця виготовив для дружини, зайчика – для племінниці».

«Звик купувати солодощі в магазині, а виявляється їх можна виготовляти власноруч. Взагалі цікаво та незвичайно. Таке заняття дозволяє відкрити в собі художні здібності», – зазначив боєць Володимир Саричев.

Майстер-класи з виготовлення цукерок планують проводити для бійців АТО й надалі. Наступний такий захід планують зробити у серпні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...