App Store Google Play

У Дніпрі вперше у реабілітаційному центрі для бійців АТО пройшов майстер-клас з виготовлення карамелі

26.07.2017 11:20
У Дніпрі вперше у реабілітаційному центрі для бійців АТО пройшов майстер-клас з виготовлення карамелі

У Дніпровському реабілітаційному центрі для учасників АТО 25 липня відбувся майстер-клас з виготовлення карамельних цукерок. Як повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин при ДніпроОДА Наталія Шуліка, такий своєрідний реабілітаційний захід організували вперше.

«Вистави, концерти, шахові турніри – намагаємося урізноманітнити дозвілля хлопців, які відновлюють здоров’я у реабілітаційному центрі. Майстер-клас з виготовлення карамельок – новинка, проте бійцям вона припала до душі. Всі пригадали дитинство, настрій покращився. Це теж, свого роду, один з методів психологічної реабілітації», – розповіла Наталія Шуліка.

Ініціатор заходу – майстер карамелі Олена Габайдуліна. Вона звернулася до Центру допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин при ДніпроОДА – і пропозицію  підтримали.

"Раніше я приносила хлопцям різні карамельки. І потім подумала, що всі ми дорослі, як і діти, любимо емоції. Емоції ми отримуємо тільки коли щось робимо. Тому, з огляду на те, що в мене влітку більше вільного часу, я вирішила привнести користь. Приїхати до хлопців вже особисто і взяти участь з ними в такому майстер-класі. І ще плюс, вони повернуться додому після завершення реабілітації, і зможуть порадувати своїх рідних солодощами. Головне - правильно підійти до процесу і не боятися. Обпікаються ті, хто боїться. Ось якщо не бояться, то вони не обпікаться і у них все вийде", - розповіла майстриня карамелі Олена Габайдуліна. 

«Мені сподобалось, – розповів боєць Олександр Павлов. – Одразу дитинство пригадав, коли з пластиліну ліпив. Цукерку в формі серця виготовив для дружини, зайчика – для племінниці».

«Звик купувати солодощі в магазині, а виявляється їх можна виготовляти власноруч. Взагалі цікаво та незвичайно. Таке заняття дозволяє відкрити в собі художні здібності», – зазначив боєць Володимир Саричев.

Майстер-класи з виготовлення цукерок планують проводити для бійців АТО й надалі. Наступний такий захід планують зробити у серпні. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...