App Store Google Play

У Дніпрі пройде виставка антикварних та ексклюзивних автівок

26.07.2017 14:20
У Дніпрі пройде виставка антикварних та ексклюзивних автівок

З 23 по 24 вересня у Дніпрі пройде виставка антикварних і ексклюзивних авто "Dnepr Auto Retro Show – 2017" . Про це повідомив директор технічного музею "Машина часу" Михайло Прудніков у ІА "МОСТ ДНІПРО", передає Дніпроград.

"У ці дні в нас зазвичай курсує ретро автобус Капс 1954 року випуску. Для іногородніх це буде безкоштовна екскурсія, де ми відвідаємо знакові місця на нашого міста", - розмовів Михайор Прудніков.

На захід запрошуються усі бажаючі, адже глядачі можуть взяти участь безкоштовно. До того ж  від активності публіки буде багато що залежати.

«На виставці глядачі оберуть 10 найкращих машин, і їх власники отримають призи. Але окремо також буде суддівська колегія, яка ставитиме оцінки. Ми передбачаємо доволі широкий спектр номінацій - таким чином, аби принаймні кожний чертвертий автомобіль отримав бодай якийсь приз, визнання", - додав Прудніков.

Глядачі авторетрошоу зможуть стати ретро-колекціонерами прямо на заході. Два тижні тому з музею був вивезений моторолер "міні-мокик", який виробляли в Ризі у 80-ті роки. Він буде повністю відреставрований, і від початку авторетрошоу стоятиме на постаменті біля сцени. Всі відвідувачі зможуть взяти участь у розіграші моторолера 24 вересня. 

Виставка "Dnepr Auto Retro Show" представить як легендарні старі автівки американського, європейського і радянського автопрому минулого століття, так і ексклюзивні екземпляри ХХI століття – всього буде представлено приблизно 100 одиниць техніки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...