App Store Google Play

У Дніпрі пройде виставка антикварних та ексклюзивних автівок

26.07.2017 14:20
У Дніпрі пройде виставка антикварних та ексклюзивних автівок

З 23 по 24 вересня у Дніпрі пройде виставка антикварних і ексклюзивних авто "Dnepr Auto Retro Show – 2017" . Про це повідомив директор технічного музею "Машина часу" Михайло Прудніков у ІА "МОСТ ДНІПРО", передає Дніпроград.

"У ці дні в нас зазвичай курсує ретро автобус Капс 1954 року випуску. Для іногородніх це буде безкоштовна екскурсія, де ми відвідаємо знакові місця на нашого міста", - розмовів Михайор Прудніков.

На захід запрошуються усі бажаючі, адже глядачі можуть взяти участь безкоштовно. До того ж  від активності публіки буде багато що залежати.

«На виставці глядачі оберуть 10 найкращих машин, і їх власники отримають призи. Але окремо також буде суддівська колегія, яка ставитиме оцінки. Ми передбачаємо доволі широкий спектр номінацій - таким чином, аби принаймні кожний чертвертий автомобіль отримав бодай якийсь приз, визнання", - додав Прудніков.

Глядачі авторетрошоу зможуть стати ретро-колекціонерами прямо на заході. Два тижні тому з музею був вивезений моторолер "міні-мокик", який виробляли в Ризі у 80-ті роки. Він буде повністю відреставрований, і від початку авторетрошоу стоятиме на постаменті біля сцени. Всі відвідувачі зможуть взяти участь у розіграші моторолера 24 вересня. 

Виставка "Dnepr Auto Retro Show" представить як легендарні старі автівки американського, європейського і радянського автопрому минулого століття, так і ексклюзивні екземпляри ХХI століття – всього буде представлено приблизно 100 одиниць техніки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...