App Store Google Play

"Охоронцем" Нахшона під час стрілянини на Гагаріна виявився раніше судимий молодик

26.07.2017 11:00
"Охоронцем" Нахшона під час стрілянини на Гагаріна виявився раніше судимий молодик

Стали відомі імена учасників збройного конфлікту в Дніпрі, внаслідок якого загинули два учасники АТО Олексій Вагнер і Максим Іващук.

Як повідомляють джерела в поліції, серед учасників конфлікту, які скоїли збройний напад на адвоката Едмонда Саакяна та його побратимів, був раніше судимий 35-річний Олександр Лакіза, який верше сів за грати у віці 16 років за крадіжку, а нині перебуває з пораненням лівого стегна та гомілки в лікарні імені Мечникова.

Серед його сусідів по палаті,  також 36-річний Давид Калашников з пораненням в живіт, сідницю та коліно, 41-річний Давид Пабілер з пораненням стегна та наймолодший – 25-річний Станіслав Єльчищев, також поранений в ногу.

Крім цієї четвірки, яка наразі перебуває в лікарні під наглядом медиків та охороною поліцейських, участь у конфлікті брали ще щонайменше семеро осіб, дані та місцезнаходження яких наразі встановлюються.

Як йдеться у показах свідків, керував злочинним угрупуванням громадянин іншої держави, дніпровський бізнесмен, партнер Едуарда Саакяна - брата постраждалого Едмонда, член єврейської общини регіону Шолом Нахшон. Саме на зустріч з ним, за свідченням Едмонда Саакяна, і прийшли адвокат та ветерани-атовці. Втім, замість конструктивної розмови, вони отримали автоматну чергу.

В поліції області повідомляють, що людина з іноземним громадянством знаходиться в лікарні, проте, не підтверджують, що це Нахшон. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...