App Store Google Play

"Охоронцем" Нахшона під час стрілянини на Гагаріна виявився раніше судимий молодик

26.07.2017 11:00
"Охоронцем" Нахшона під час стрілянини на Гагаріна виявився раніше судимий молодик

Стали відомі імена учасників збройного конфлікту в Дніпрі, внаслідок якого загинули два учасники АТО Олексій Вагнер і Максим Іващук.

Як повідомляють джерела в поліції, серед учасників конфлікту, які скоїли збройний напад на адвоката Едмонда Саакяна та його побратимів, був раніше судимий 35-річний Олександр Лакіза, який верше сів за грати у віці 16 років за крадіжку, а нині перебуває з пораненням лівого стегна та гомілки в лікарні імені Мечникова.

Серед його сусідів по палаті,  також 36-річний Давид Калашников з пораненням в живіт, сідницю та коліно, 41-річний Давид Пабілер з пораненням стегна та наймолодший – 25-річний Станіслав Єльчищев, також поранений в ногу.

Крім цієї четвірки, яка наразі перебуває в лікарні під наглядом медиків та охороною поліцейських, участь у конфлікті брали ще щонайменше семеро осіб, дані та місцезнаходження яких наразі встановлюються.

Як йдеться у показах свідків, керував злочинним угрупуванням громадянин іншої держави, дніпровський бізнесмен, партнер Едуарда Саакяна - брата постраждалого Едмонда, член єврейської общини регіону Шолом Нахшон. Саме на зустріч з ним, за свідченням Едмонда Саакяна, і прийшли адвокат та ветерани-атовці. Втім, замість конструктивної розмови, вони отримали автоматну чергу.

В поліції області повідомляють, що людина з іноземним громадянством знаходиться в лікарні, проте, не підтверджують, що це Нахшон. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...