App Store Google Play

Магдалинівка вперше за 35 років отримала якісну центральну дорогу

26.07.2017 18:30
Магдалинівка вперше за 35 років отримала якісну центральну дорогу

Вперше за третину століття отримала якісний асфальт вулиця Центральна селища Магдалинівка – основний автошлях району. Про це повідомляє сайт ДніпроОДА, передає Дніпроград. 

«Президент України Петро Порошенко постійно наголошує – мешканці кожного населеного пункту, незалежно від його розмірів, мають жити в комфортних умовах. Цьогоріч у містах і селах області плануємо оновити майже 160 шляхів. Робимо акцент на капітальному ремонті. Головна вимога до підрядників – якість. В іншому випадку всі дефекти будуть ліквідовувати власним коштом», – зазначив голова ОДА Валентин Резніченко.

Селищний голова Магдалинівки Володимир Найко зазначив, що ця вулиця є центром життя усього району. Вздовж неї розташовані установи та заклади, послугами яких користуються мешканці практично всього району.

«Дорога була збудована 35 років тому. Весь цей час ми переважно латали на ній ями - з місцевого бюджету щорічно витрачали на це до 200 тисяч гривень. Але, ясна річ, то було неефективно, тож звернулися за допомогою до ДніпроОДА. Ніхто не очікував, що Центральна так зміниться», – розповів Володимир Найко.

Ремонтні роботи на головній вулиці Магдалинівки тривали два місяці. Нині з новим покриттям – майже 40 тисяч квадратних метрів дороги.

«Раніше їдеш по ній, як на бричці. А тепер вулиця стала рівною, без вибоїн та «гармошок», – розказав місцевий мешканець Сергій Поліщук.

Нагадаємо, капітальний ремонт доріг відбувається по всій області. Нещодавно у Царичанці завершили капремонт двох головних вулиць – Соборної та Робочої. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...