App Store Google Play

Магдалинівка вперше за 35 років отримала якісну центральну дорогу

26.07.2017 18:30
Магдалинівка вперше за 35 років отримала якісну центральну дорогу

Вперше за третину століття отримала якісний асфальт вулиця Центральна селища Магдалинівка – основний автошлях району. Про це повідомляє сайт ДніпроОДА, передає Дніпроград. 

«Президент України Петро Порошенко постійно наголошує – мешканці кожного населеного пункту, незалежно від його розмірів, мають жити в комфортних умовах. Цьогоріч у містах і селах області плануємо оновити майже 160 шляхів. Робимо акцент на капітальному ремонті. Головна вимога до підрядників – якість. В іншому випадку всі дефекти будуть ліквідовувати власним коштом», – зазначив голова ОДА Валентин Резніченко.

Селищний голова Магдалинівки Володимир Найко зазначив, що ця вулиця є центром життя усього району. Вздовж неї розташовані установи та заклади, послугами яких користуються мешканці практично всього району.

«Дорога була збудована 35 років тому. Весь цей час ми переважно латали на ній ями - з місцевого бюджету щорічно витрачали на це до 200 тисяч гривень. Але, ясна річ, то було неефективно, тож звернулися за допомогою до ДніпроОДА. Ніхто не очікував, що Центральна так зміниться», – розповів Володимир Найко.

Ремонтні роботи на головній вулиці Магдалинівки тривали два місяці. Нині з новим покриттям – майже 40 тисяч квадратних метрів дороги.

«Раніше їдеш по ній, як на бричці. А тепер вулиця стала рівною, без вибоїн та «гармошок», – розказав місцевий мешканець Сергій Поліщук.

Нагадаємо, капітальний ремонт доріг відбувається по всій області. Нещодавно у Царичанці завершили капремонт двох головних вулиць – Соборної та Робочої. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...