App Store Google Play

Як адепти московського патріархату за тітушок моляться

25.07.2017 11:00
Як адепти московського патріархату за тітушок моляться

За роки російської агресії проти України прихильники московського патріархату по всій країні здобули собі славу глашатаїв російської чуми під назвою "русский мир". На жаль, у Дніпрі до сих пір активно діє група "віруючих", які відстоюють інтереси достатньо сумнівних особистостей.  

Так, вже не вперше під Апеляційним судом Дніпропетровської області збирається православна братія, яка провокує громадян та усіма силами намагається зірвати судові засідання. Під час одного із розглядів справи щодо Будинку органної і камерної музики, який незаконно був переданий чиновниками Вілкула у власність московської церкви, делегація "віруючих" зашла до зали суду разом із малолітніми дітьми, які порушували порядок та постійно плакали. Суддя була вимушна вивести родину із зали. Наступного разу ці "активісти" провернули таку ж комбінацію. Суддя зазначила, що такі дії з боку батьків є прямим порушенням прав дітей. Дорослі проігнорували це зауваження і продовжували використовувати своїх нащадків як живий щит перед правоохоронцями і активістами, які захищають власність дніпровської громади від позіхань церкви ворожої держави.

Захист незаконних рішень вілкулівських посіпак це не межа можливостей "православних" активістів. Своє нове обличчя вони показали під час судового засідання 19 липня 2017 року, де розгядалася справа координатора тітушок Григор'єва. Слідство звинувачує його у організації побиття ветеранів війни з Росією під час заходів на 9 травня у Дніпрі. 

Невідомі пікетували суд молитвами та принесли з собою плакати з надписом "Стояние за веру! Православное Приднепровье против ЗМЕЯ – гражданыча". Активісти впізнали одного із лідерів групи. Їм виявився Олександр Параносенков, батько п'яти дітей та та сама особа, яка регулярно використовує малолітніх як живий щит на суді.

Олександр Параносенков - організатор "православних" заходів "Царский Путь" та хресних ходів центральними вулицями міста у супроводі та під охороною ряжених "чорних козаків". Після певного затишшя у 2014-2015 році, однодумці Олександра почали знову з'являтися там, де замішанє колишнє керівництво області та держави. Аналізуючи їх лозунги та ті ідеали, які вони відстоюють, можна впевненно сказати про їх антиукраїнські настрої. На їх хресних ходах можна побачити "великомученика" імператора Миколу ІІ. Також варто зазначити, що О. Параносенков та його оточення: різноманітні бабусі, дідусі та інші "молитвеники" є членами т.зв. "Иоанно-Предтеченского братства" і "Сестринства", що діє при Свято-Успенському соборі Дніпропетровської єпархії УПЦ МП. 

Наразі у громадськості Дніпра виникає питання, чому такі організації та активісти продовжують свою діяльність у місті, що стало символом патріотизму та відданость Україні? Чому щодня на Сході гинуть українці, а справу, за яку вони віддали своє життя, планомірно руйнують псевдорелігійні фанатики? 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...