App Store Google Play

Вбивці ветеранів АТО у Дніпрі мають сконати в буцегарні - Денисенко

25.07.2017 12:00
Вбивці ветеранів АТО у Дніпрі мають сконати в буцегарні - Денисенко

Дніпровський нардеп Андрій Денисенко взяв під особистий контроль розслідування скоєння бандитського нападу на ветеранів АТО.

Як відомо, учора в центрі Дніпра відбулася стрілянина, внаслідок якої в мирному місті загинуло двоє захисників України і був поранений адвокат Едмонд Саакян.

На своїй сторінці в Facebook Денисенко назвав цей інцидент зухвалим викликом організованої злочинності усьому нашому суспільству, правоохоронній системі, патріотам, всім громадянам, хто хоче жити і ростити дітей у нормальній країні, а не в ДНР під синьо-жовтим прапором.

«Особисто знаю Эдмонда Саакян як професійного адвоката, щирого патріота, у вищій мірі порядну і законослухняну людину, знаю по фронту, по мирному життю, як добровольця 20 БТрО, захисника постраждалих від дій тітушок 9 травня, як захисника фермерів від бандитських наїздів», - написав нардеп.

Він також додав, що спільно з патріотами та правозахисною групою «СІЧ» зробить все, щоби допомогти захистити інтереси потерпілих і притягнути нападників до відповідальності за усією суворістю закону.

«Всі, хто цинічно розстрілював з автоматів у центрі Дніпра захисників України повинні сісти пожиттєво і сконати в буцегарні! Як народний депутат беру цю справу під свій особистий контроль», - наголосив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...