App Store Google Play

Вбивці ветеранів АТО у Дніпрі мають сконати в буцегарні - Денисенко

25.07.2017 12:00
Вбивці ветеранів АТО у Дніпрі мають сконати в буцегарні - Денисенко

Дніпровський нардеп Андрій Денисенко взяв під особистий контроль розслідування скоєння бандитського нападу на ветеранів АТО.

Як відомо, учора в центрі Дніпра відбулася стрілянина, внаслідок якої в мирному місті загинуло двоє захисників України і був поранений адвокат Едмонд Саакян.

На своїй сторінці в Facebook Денисенко назвав цей інцидент зухвалим викликом організованої злочинності усьому нашому суспільству, правоохоронній системі, патріотам, всім громадянам, хто хоче жити і ростити дітей у нормальній країні, а не в ДНР під синьо-жовтим прапором.

«Особисто знаю Эдмонда Саакян як професійного адвоката, щирого патріота, у вищій мірі порядну і законослухняну людину, знаю по фронту, по мирному життю, як добровольця 20 БТрО, захисника постраждалих від дій тітушок 9 травня, як захисника фермерів від бандитських наїздів», - написав нардеп.

Він також додав, що спільно з патріотами та правозахисною групою «СІЧ» зробить все, щоби допомогти захистити інтереси потерпілих і притягнути нападників до відповідальності за усією суворістю закону.

«Всі, хто цинічно розстрілював з автоматів у центрі Дніпра захисників України повинні сісти пожиттєво і сконати в буцегарні! Як народний депутат беру цю справу під свій особистий контроль», - наголосив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...