App Store Google Play

Царичанський центр меддопомоги отримав сучасне обладнання

25.07.2017 13:20
Царичанський центр меддопомоги отримав сучасне обладнання

Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав нове сучасне обладнання майже на 430 тисяч гривень. Лікарню та сім амбулаторій громади переоснастили завдяки спільному проекту підтримки громад ДніпроОДА та німецької федеральної компанії GIZ, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Мешканці громад самостійно ініціюють багато соціальних проектів із розвитку інфраструктури. Ми завжди готові підтримати їх у реалізації таких планів. Переобладнання Царичанського медичного центру разом із амбулаторіями стало можливим завдяки спільному з компанією GIZ проекту. Він спрямований насамперед на покращення життя переселенців та приймаючих їх громад», – зазначив голова ДніпроОДА.

Для Царичанського центру первинної меддопомоги придбали 15 електрокардіографів, 14 бактерицидних ламп, холодильники та комп’ютери. Також завезли тест-системи для раннього виявлення інфаркту, тестовий апарат для визначення ефективності бактерицидних ламп, сумки-холодильники, спецодяг та розхідні матеріали.

Все медобладнання – найсучасніше. «Левова» доля його надійшла в амбулаторії Царичанки та сіл громади – Молодіжного, Могиліва, Рудки, Прядівки, Бабайківки, Новопідкряжа.

«Отримані апарати значно полегшать роботу наших лікарів та поліпшать якість медичних послуг. Робимо все залежне, щоб і переселенці, й інші мешканці громади відчували – ними опікуються. Пріоритет надаємо профілактичній медицині», – розповіла головний лікар Царичанського центру первинної МСД Наталія Дениско.

Для лікарів та медсестер організували спеціальні тренінги та семінари, де їх навчили працювати на новому обладнанні та виявляти на ранній стадії інфаркт і туберкульоз.

Проект із покращення медичних послуг у Царичанському центрі первинної медико-санітарної допомоги був відібраний на відкритому конкурсі, що провели команда Валентина Резніченка та німецька федеральна компанія GIZ у 2016 році.

Нагдаємо, раніше у петропавлівській лікарні відкрили фізіотерапевтичне відділення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...