App Store Google Play

Опорну школу в Солоному вперше за 40 років капітально відремонтують

25.07.2017 17:00
Опорну школу в Солоному вперше за 40 років капітально відремонтують

Школу селища Солоне капітально відремонтують та облаштують там ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами. У планах – за найближчі три роки оновити та реконструювати всі опорні школи області, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Діти Дніпропетровщини, як і всієї України, мають рости та навчатися в комфортних умовах. Це завдання, яке поставив перед нами Президент України Петро Порошенко. Саме тому ми приводимо до ладу дитсадки та школи, які десятки років не бачили не те що капітального, а й косметичного ремонту. Цього року плануємо реконструювати 25 шкіл області», - розповів Валентин Резніченко.

Статус опорної школа в Солоному отримала минулого року. Туди їздять навчатися діти з восьми навколишніх сіл: 140 учнів підвозять трьома шкільними автобусами.

Капітальний ремонт закладу стартував на початку червня. У школі утеплюють фасад та дах, ставлять нові пластикові вікна, замінюють систему опалення та облаштовують внутрішні приміщення, приводять до ладу пришкільну територію. 

У навчальному закладі будуть нові парти, дошки, також там облаштують ресурсну кімнату для інклюзивної освіти та лінгафонний кабінет.

«Цього року за підтримки обласної влади та команди губернатора нарешті отримали кошти на ремонт. Після нього в школі буде набагато краще, комфортабельніше, майже вполовину зменшиться використання енергоресурсів, а новий яскравий фасад подарує дітям гарний настрій. Також у нас відкриється ресурсна кімната для інклюзивної освіти, де з особливими дітьми будуть займатися психологи й корекційні педагоги», - зауважив директор Солонянської опорної школи Володимир Бондар.

Школа № 1 в Солоному цього року святкує сорокаріччя. За цей час вона жодного разу не бачила капітального ремонту. Тепер школа змінюється просто «на очах», радіє її випускник, батько нинішньої учениці Вадим Мельниченко.

«Відбуваються зміни на краще. В мене тут навчається донька, в майбутньому буде навчатися син. Тепер нашим дітям тут стане тепліше, зручніше і краще… Є надія на майбутнє», - розповів Вадим Мельниченко.

Ремонтні роботи наразі ведуться також у школах Петриківського, Межівського, Царичанського та Юр'ївського районів.

«Команда Валентина Резніченка робить акцент на ремонті опорних шкіл. Цього року ми приводимо до ладу п’ять таких закладів у різних районах. Солонянська школа стане окрасою місцевої об’єднаної територіальної громади і нічим не буде відрізнятися від міських, діти зможуть отримувати там якісні знання у комфортних умовах», - розповів перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Основні ремонтні роботи в Солонянській опорній школі планують завершити цього року, частину внутрішніх – в 2018-му. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...