App Store Google Play

Міськрада Дніпра збільшить фінансування харчування дошкільнят

25.07.2017 15:00
Міськрада Дніпра збільшить фінансування харчування дошкільнят

Сьогодні, 25 липня, у Дніпрі під час туру до дитячого садочку № 292 розповіли про зміни в системі харчування дошкільнят, збільшивши фінансування за рахунок міського бюджету. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«На минулій сесії депутати Дніпровської міськради прийняли рішення, за яке ми довго боролися. Раніше батьки плати за харчування 60 відсотків, а міськрада 40. Зараз з бюджету міськради виділили 7,5 мільйонів гривень для покращення якості харчування, вартість якого підвищиться. Це означає, що пропорційне співвідношення оплати зміниться, адже 59 відсотків вартості буде покривати міськрада», - пояснив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Зі слів чиновника, сума постійна і виділена за рахунок бюджету гуманітарного департаменту та податків містян. Також планується ввести систему аутсорсингу. Раніше продукти закуповував завгосп і заморожував для подальшого використання.

Нова система аутсорсингу, яка вже пройшла успішне випробовування в школах, забезпечить контракт з поставником продуктів. Компанія-поставник, яка виграє тендер, буде готувати в дитсадочках, наймаючи на роботу той персонал куховарів, який вже працював до цього.

«Не новина, що продукти у школах і дитсадках не доходять до каструлі. Тепер вони будуть збережені. Наразі кількість скарг щодо умов перебування дітей набагато менше, ніж зазвичай і складає близько -  100 на місяць», - зазначив Олександр Шикуленко.

«Я вважаю, що зміни у якості харчування дуже важливе. Зараз у нас працює двоє кухарів, комірник  та підсобник. Серед проблем, які ми мали вирішувати було не завжди вчасне постачання, велика кількість заморожених та несвіжих  продуктів. Це все при тому, що діти в садочку харчуються п’ять разів», - переконує виконувачка обов’язків завідувача Ірина Литовська.

Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад № 292» Дніпровської міської ради розрахований на 110 дітей. Фактично зараз за списками перебуває 152 дитини, які об’єднані в 6 груп. Вік дітей складає від 3 до 7 років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...