App Store Google Play

Міськрада Дніпра збільшить фінансування харчування дошкільнят

25.07.2017 15:00
Міськрада Дніпра збільшить фінансування харчування дошкільнят

Сьогодні, 25 липня, у Дніпрі під час туру до дитячого садочку № 292 розповіли про зміни в системі харчування дошкільнят, збільшивши фінансування за рахунок міського бюджету. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«На минулій сесії депутати Дніпровської міськради прийняли рішення, за яке ми довго боролися. Раніше батьки плати за харчування 60 відсотків, а міськрада 40. Зараз з бюджету міськради виділили 7,5 мільйонів гривень для покращення якості харчування, вартість якого підвищиться. Це означає, що пропорційне співвідношення оплати зміниться, адже 59 відсотків вартості буде покривати міськрада», - пояснив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Зі слів чиновника, сума постійна і виділена за рахунок бюджету гуманітарного департаменту та податків містян. Також планується ввести систему аутсорсингу. Раніше продукти закуповував завгосп і заморожував для подальшого використання.

Нова система аутсорсингу, яка вже пройшла успішне випробовування в школах, забезпечить контракт з поставником продуктів. Компанія-поставник, яка виграє тендер, буде готувати в дитсадочках, наймаючи на роботу той персонал куховарів, який вже працював до цього.

«Не новина, що продукти у школах і дитсадках не доходять до каструлі. Тепер вони будуть збережені. Наразі кількість скарг щодо умов перебування дітей набагато менше, ніж зазвичай і складає близько -  100 на місяць», - зазначив Олександр Шикуленко.

«Я вважаю, що зміни у якості харчування дуже важливе. Зараз у нас працює двоє кухарів, комірник  та підсобник. Серед проблем, які ми мали вирішувати було не завжди вчасне постачання, велика кількість заморожених та несвіжих  продуктів. Це все при тому, що діти в садочку харчуються п’ять разів», - переконує виконувачка обов’язків завідувача Ірина Литовська.

Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад № 292» Дніпровської міської ради розрахований на 110 дітей. Фактично зараз за списками перебуває 152 дитини, які об’єднані в 6 груп. Вік дітей складає від 3 до 7 років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...