App Store Google Play

У Дніпрі шукають гідів-екскурсоводів для нового патріотичного туру «Шляхами Героїв»

24.07.2017 12:40
У Дніпрі шукають гідів-екскурсоводів для нового патріотичного туру «Шляхами Героїв»

З вересня 2017 року стартує великий проект патріотичного виховання школярів - тур «Шляхами Героїв», для якого організатори запрошують на роботу гідів-екскурсоводів. Про це повідомив краєзнавець та екскурсовод музею АТО Юрій Фанигін на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Концепція патріотичного туру «Шляхами Героїв» передбачає, що за один день школярі відвідають Музей АТО, Алею Пам'яті та військові частини міста і області. Тур розрахований на учнів десятих класів з Дніпропетровщини, серед них учасниками стануть понад сім тисяч.

«Наше завдання полягає в тому, щоб на прикладі боротьби з російською агресією пояснити дітям що таке патріотизм і громадянський обов’язок. Також відобразити героїку жителів області у цих подіях», - йдеться у дописі.

В рамках проекту організатори шукають людей, які провівши день з групою, зможуть донести до школярів завдання та навіть стати особисто прикладом.

«Ми шукаємо фахових істориків, учасників АТО і волонтерів, а також тих, хто має досвід патріотичного виховання молоді. Це робота і вона буде оплачена», - зазначив Юрій Фанигін.

Тур проходитиме з вересня по листопад включно. Згідно з розкладом зайнятість складатиме 7-8 годин на день з понеділка по п’ятницю. Кожен гід, за домовленістю, може працевлаштуватись як на три місяці, так і на певний відрізок часу.

Всі зацікавлені можуть написати краєзнавцю Юрію Фанигіну на сторінку у Facebook.

Нагадаємо, що у Дніпрі до Дня Конституції України відбулась історична екскурсія пам'ятками Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...