App Store Google Play

У Дніпрі шукають гідів-екскурсоводів для нового патріотичного туру «Шляхами Героїв»

24.07.2017 12:40
У Дніпрі шукають гідів-екскурсоводів для нового патріотичного туру «Шляхами Героїв»

З вересня 2017 року стартує великий проект патріотичного виховання школярів - тур «Шляхами Героїв», для якого організатори запрошують на роботу гідів-екскурсоводів. Про це повідомив краєзнавець та екскурсовод музею АТО Юрій Фанигін на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Концепція патріотичного туру «Шляхами Героїв» передбачає, що за один день школярі відвідають Музей АТО, Алею Пам'яті та військові частини міста і області. Тур розрахований на учнів десятих класів з Дніпропетровщини, серед них учасниками стануть понад сім тисяч.

«Наше завдання полягає в тому, щоб на прикладі боротьби з російською агресією пояснити дітям що таке патріотизм і громадянський обов’язок. Також відобразити героїку жителів області у цих подіях», - йдеться у дописі.

В рамках проекту організатори шукають людей, які провівши день з групою, зможуть донести до школярів завдання та навіть стати особисто прикладом.

«Ми шукаємо фахових істориків, учасників АТО і волонтерів, а також тих, хто має досвід патріотичного виховання молоді. Це робота і вона буде оплачена», - зазначив Юрій Фанигін.

Тур проходитиме з вересня по листопад включно. Згідно з розкладом зайнятість складатиме 7-8 годин на день з понеділка по п’ятницю. Кожен гід, за домовленістю, може працевлаштуватись як на три місяці, так і на певний відрізок часу.

Всі зацікавлені можуть написати краєзнавцю Юрію Фанигіну на сторінку у Facebook.

Нагадаємо, що у Дніпрі до Дня Конституції України відбулась історична екскурсія пам'ятками Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...