App Store Google Play

У Дніпрі шукають гідів-екскурсоводів для нового патріотичного туру «Шляхами Героїв»

24.07.2017 12:40
У Дніпрі шукають гідів-екскурсоводів для нового патріотичного туру «Шляхами Героїв»

З вересня 2017 року стартує великий проект патріотичного виховання школярів - тур «Шляхами Героїв», для якого організатори запрошують на роботу гідів-екскурсоводів. Про це повідомив краєзнавець та екскурсовод музею АТО Юрій Фанигін на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Концепція патріотичного туру «Шляхами Героїв» передбачає, що за один день школярі відвідають Музей АТО, Алею Пам'яті та військові частини міста і області. Тур розрахований на учнів десятих класів з Дніпропетровщини, серед них учасниками стануть понад сім тисяч.

«Наше завдання полягає в тому, щоб на прикладі боротьби з російською агресією пояснити дітям що таке патріотизм і громадянський обов’язок. Також відобразити героїку жителів області у цих подіях», - йдеться у дописі.

В рамках проекту організатори шукають людей, які провівши день з групою, зможуть донести до школярів завдання та навіть стати особисто прикладом.

«Ми шукаємо фахових істориків, учасників АТО і волонтерів, а також тих, хто має досвід патріотичного виховання молоді. Це робота і вона буде оплачена», - зазначив Юрій Фанигін.

Тур проходитиме з вересня по листопад включно. Згідно з розкладом зайнятість складатиме 7-8 годин на день з понеділка по п’ятницю. Кожен гід, за домовленістю, може працевлаштуватись як на три місяці, так і на певний відрізок часу.

Всі зацікавлені можуть написати краєзнавцю Юрію Фанигіну на сторінку у Facebook.

Нагадаємо, що у Дніпрі до Дня Конституції України відбулась історична екскурсія пам'ятками Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....