App Store Google Play

Пожежі, стрілянина та ДТП: що сталося минулого тижня на Дніпропетровщині

24.07.2017 14:20
Пожежі, стрілянина та ДТП: що сталося минулого тижня на Дніпропетровщині

Сьогодні, 24 липня, у медіа-центрі «Інформатор» представники патрульної поліції Дніпра та ДСНС Дніпропетровської області підбили підсумки тижня і розповіли про найрезонансніші події минулого тижня, передає Дніпроград.

За словами представника ДСНС Руслана Мураля, минулий тиждень був насичений подіями. Кількість виїздів рятувальників на пожежі по Дніпропетровській області склала 2284. Основною причиною пожеж є погода: через спеку стається багато займань на природі. Так, протягом минулого тижня у Новомосковському районі сталася масштабна лісова пожежа, а також пожежа у Дніпрі, під час гасіння якої були травмовані два співробітники ДСНС.

Також традиційною для літнього періоду є статистика нещасних випадків на воді. Рятувальники не завжди встигають допомогти людям, тож високою залишається кількість загиблих. Руслан Мураль наголошує: купання у місцях, що не є дозволеними, збільшує ризики нещасного випадку, так само і вживання алкогольних напоїв перед купанням. Найбільша кількість потерпілих – це чоловіки віком від 25 до 35 років. Рятувальники закликають відповідально ставитися до відпочинку, щоб він не перетворився на трагедію.

Спекотним в усіх сенсах був тиждень і у поліції. За словами Павла Карманова, прес-офіцера патрульної поліції, у Дніпрі збільшилась кількість пограбувань. Також у два рази збільшилась кількість протоколів за хуліганство.

Найрезонанснішими подіями минулого тижня можна вважати стрілянину через водійський конфлікт, а також пограбування двох підлітків. Хлопці відпочивали на Монастирському острові, коли до них підійшов чоловік і запропонував роботу – надувати матраци. Підлітки погодилися, і наступного дня вирушили з чоловіком на Зелений острів. Здогадавшись про лихі наміри чоловіки, хлопці намагалися захистити себе і втекти, однак їм це не вдалося. Злочинець змусив їх віддати телефони і роздягнутися, а потім почав фотографувати хлопців без одягу. Згодом він наказав їм вдягнутися, сховав телефони та фотоапарат, посадив дітей на човен і відвіз майже до самого берега. Хлопці одразу звернулися до матері одного з них, та викликала поліцію. Злодія було затримано, йому інкримінують 156 статтю Кримінального кодексу – розбещення неповнолітніх.

Поліція закликає не сідати за кермо у нетверезому стані та бути пильними на вулицях, адже людину у стані сп’яніння пограбувати легше, аніж тверезу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...