App Store Google Play

Пил, втома і щастя: в Дніпрі фінішував нічний веломарафон «Дніпровські вогні»

24.07.2017 09:00
Пил, втома і щастя: в Дніпрі фінішував нічний веломарафон «Дніпровські вогні»

22 липня у Дніпрі стартував нічний веломарафон "Дніпровські вогні". 

Про результати та враження спортсменів розповів Інформатор, передає Дніпроград. 

Всі спортсмени, які стартували 22 липня ввечері, благополучно доїхали до фінішу: жодна людина не зійшла з траси. Незважаючи на бруд, пил і втому, спортсмени були натхнені.

«Я дуже радий, що зважився брати участь в змаганнях такого плану, це було складно, але дуже цікаво. Якщо такі заходи будуть проводитися ще, я обов'язково приїду», - поділився один зі спортсменів.

Незважаючи на те, що до моменту фінішу марафону о шостій ранку деякі спортсмени встигли проїхати близько 250 кілометрів, у них все ще залишалися сили на спілкування і жарти.

«Насправді, такі речі заряджають: тобі здається, що ти шалено втомився, але відкривається якесь чергове «дихання» і ти готовий проїхати ще стільки ж. Правда, тільки в тому випадку, якщо старт буде десь за місяць», - жартували учасники.

Абсолютним лідером в категорії «чоловіче соло» став 31-річний Станіслав Ткач з Дніпра. Соло - складна категорія, де у спортсмена немає права на відпочинок протягом всіх 10 годин марафону, але, попри це, Станіслав Ткач пристойно відірвався від суперників і показав кращий результат.

«Гонка відмінна, дуже цікава. Я перший раз беру участь у 10-годинному марафоні, ще й нічному. Море вражень і задоволення. Звичайно, після третьої години ночі це було вже більше випробування, ніж задоволення, але в принципі я задоволений. Я два місяці готувався на подібних дистанціях, і дуже радий, що сьогодні все вийшло», - поділився переможець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...