App Store Google Play

Пил, втома і щастя: в Дніпрі фінішував нічний веломарафон «Дніпровські вогні»

24.07.2017 09:00
Пил, втома і щастя: в Дніпрі фінішував нічний веломарафон «Дніпровські вогні»

22 липня у Дніпрі стартував нічний веломарафон "Дніпровські вогні". 

Про результати та враження спортсменів розповів Інформатор, передає Дніпроград. 

Всі спортсмени, які стартували 22 липня ввечері, благополучно доїхали до фінішу: жодна людина не зійшла з траси. Незважаючи на бруд, пил і втому, спортсмени були натхнені.

«Я дуже радий, що зважився брати участь в змаганнях такого плану, це було складно, але дуже цікаво. Якщо такі заходи будуть проводитися ще, я обов'язково приїду», - поділився один зі спортсменів.

Незважаючи на те, що до моменту фінішу марафону о шостій ранку деякі спортсмени встигли проїхати близько 250 кілометрів, у них все ще залишалися сили на спілкування і жарти.

«Насправді, такі речі заряджають: тобі здається, що ти шалено втомився, але відкривається якесь чергове «дихання» і ти готовий проїхати ще стільки ж. Правда, тільки в тому випадку, якщо старт буде десь за місяць», - жартували учасники.

Абсолютним лідером в категорії «чоловіче соло» став 31-річний Станіслав Ткач з Дніпра. Соло - складна категорія, де у спортсмена немає права на відпочинок протягом всіх 10 годин марафону, але, попри це, Станіслав Ткач пристойно відірвався від суперників і показав кращий результат.

«Гонка відмінна, дуже цікава. Я перший раз беру участь у 10-годинному марафоні, ще й нічному. Море вражень і задоволення. Звичайно, після третьої години ночі це було вже більше випробування, ніж задоволення, але в принципі я задоволений. Я два місяці готувався на подібних дистанціях, і дуже радий, що сьогодні все вийшло», - поділився переможець.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...