App Store Google Play

Квартири для родин АТОвців та гуманітарна допомога з Франції: головні події тижня від ДніпроОДА

24.07.2017 17:00
Квартири для родин АТОвців та гуманітарна допомога з Франції: головні події тижня від ДніпроОДА

Квартири та земля для родин АТОвців, гуманітарна допомога з Франції та повернення з Одеси до Дніпра регати «Козацький шлях». Про головні події останніх семи днів під час щотижневого звіту обласної влади розповів заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко, передає Дніпроград.

«Вже 38 родин бійців АТО отримали власне житло. Ще 20 сімей обирають квартири. Нагадаю, що за цією програмою люди самостійно знаходять житло, а держава сплачує покупку», - розповів Володимир Юрченко. 

Вже 4,4 тисячі бійців АТО отримали землю під будівництво і ведення сільського господарства, додав Володимир Юрченко. Документи ще 4,5 тисяч бійців - в роботі.

«У червні команда Валентина Резніченка презентувала новий пілотний проект. Ми хочемо запровадити систему, за якою бійці АТО будуть звертатися в найближчий ЦНАП, там подавати відповідну заяву і там же отримувати право власності на землю. Зараз впроваджуємо цю програму - сподіваємося, у вересні вона почне працювати», - розповів Володимир Юрченко.

За словами заступника голови ОДА, цьогоріч п'ять ЦНАП Дніпропетровщини отримали підтримку від німецької урядової організації GIZ. Завдяки цьому в ЦНАП Ляшківки та Апостолового капітально відремонтували приміщення та закупили нові меблі. Новомосковський, Вільногірський та Томаківський Центри отримали нову техніку.

«Послугами ЦНАП вже користуються вісім об'єднаних громад. До кінця року плануємо створити такі Центри ще у восьми об'єднаних громадах області. Загалом на Дніпропетровщині – 55 ЦНАП», - додав заступник голови ОДА.

Парусна регата «Козацький шлях» повернулася у Дніпро. Два десятки яхт провели в дорозі більше двох тижнів і подолали понад тисячу кілометрів. Це вже друга масштабна регата, яку організувала ДніпроОДА, наголосив Володимир Юрченко. 

Двадцяту партію гуманітарної допомоги з Франції отримала Дніпропетровщина. В обласну лікарню Мечникова доставили апарат штучної вентиляції легенів, інкубатори для новонароджених, наркозно-дихальні апарати, мікроскоп для операцій, ліжка з матрацами для профілактики пролежнів.

«Минулого тижня з’явилися шахраї, які дзвонять підприємцям, представляються волонтерами різних благодійних організацій і просять перерахувати гроші на оздоровлення дітей за якоюсь програмою. Тим, хто отримав підозрілий дзвінок, раджу звернутися до правоохоронців, щоб перевірити інформацію», - наголосив Володимир Юрченко.

Публічний звіт можна переглянути за посиланням

Щотижневий_звіт_24.07.2017.pptx 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...