App Store Google Play

"Джаз на Дніпрі" лунав до першої години ночі

24.07.2017 14:40
"Джаз на Дніпрі" лунав до першої години ночі

Другий день фестивалю "Джазу на Дніпрі" відкрили вихідці з Дніпра Ірина Родилес, Андрій Кондаков, Віктор Двоскін і Юрій Біленко з програмою присвяченою рідному місту. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Кардинально змінюється ситуація з музикантами у Дніпрі. Мені поталонило бути в жюрі "Джазу на Пірсі". Такого ще ніколи не було у Дніпрі, щоб такі талановиті і самобуті музиканти були саме з цього міста", - зазначив Андрій Кондаков. Також на фестивалі він представив свій новий альбом. 

"Кожен внесок у загальний джаз чи просто мизуку є феномінальним. І звісно ти хочешь потрапити у цей ешелон ментально. І звісно це на тебе впливає. Тому що це іде від серця, і не потрібно вмикати розум", - розповіла журналістам Ірина Родилес. 

Також Ірина Родилес виступила разом з Юрієм Богуславським. 

Другий день поспіль на фестивалі виступала французька співачка Ніколь Рошель. 22 липня вона мала виступ у составі електро-свінг групи “Ginkgoa”, а 23 липня вона виступила разом із біг-бендом Олексія Викулова.

"Оркест Олексія Вілкулова мені дуже сподобався. Коли вони тільки починають грати, в мене виникає таке відчуття "БАХ!" і я поринаю у світ джазу. Найважливішим і цінним для мене є те що я відчуваю під час виступу. Це для мене є найціннішим", - розповіла Ніколь Рошель.

"Жанр біг-бенду дуже цікавий. Тому що це завжди весело, класно енергічно і динамічно. Особливо з такими солістами як Майкл і Ніколь. І вони не готовились з нами виступати, це свого роду сюрприз. Ми за короткий проміжок часу змогу підготовити програму, - зазначив Олексій Вікулов, - Джаз це щира музика, і він займає особливий пласт у музиці і мистецтві. Також джаз застовбив за собою дуже міцне місце". 

Завершила фестивальний день відома співачка Паті Остін, яка записала альбом у часть 100-річчя великої джазовой колеги Ели Фіцджеральд, який назвала «For Ella». Свого часу цей альбом був номінований на премію "Гремі". Всі композиції в альбомі є авторськими обробками відомих хитів Ели Фіцджеральд, котрі звучали вчора на сцені фестивалю. 

Виступи зірок джазу на Дніпрі тривали до прешої години ночі. Після завершення концертної програми, як і було обіцяно глядачів було переправлено на теплоході до Фестивального причалу. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...