App Store Google Play

Волонтери Армії SOS за вечір роботи у ветеранській піцерії зібрали майже 5 тис грн для військових

23.07.2017 15:00
Волонтери Армії SOS за вечір роботи у ветеранській піцерії зібрали майже 5 тис грн для військових

Вчора, 23 липня, у Дніпрі у закладі Pizza Veterano волонтери організації Армії SOS збиради кошти на допомогу військовим на Сході країни. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом усього дня представники волонтерської організації обслуговували гостей в ролі офіціантів. Усі гроші, які були залишені відвідувачами закладу "на чай", волонтери відправлять на закупівлю необхідних речей для українських бійців. Окрім цього, у залі стояла скриня для збору коштів.

"Пройшло все дуже круто. Гості задоволені, волонтери стали майже готовими офіціантами. Було дуже атмосферно, адже в цей день пройшов ще й вечір живої музики. Людей на жаль було не багато. Певно через занадто спекотну погоду та чималу кількість фестів у місті в цей час. Зібрали чаєм 1400 грн, у скриню кинули 3481 грн. Ну і в цілому виходить 4881 грн", - розповіла волонтер Армії SOS Тетяна Сагайдак.

Попри невелику кількість відвідувачів, дівчата з волонтерської організації також зазначають, що подібні акції планують влаштовувати і в майбутньому.

Зазначимо,  подібні акції є регулярними у ветеранському кафе,  відтак, на кухні Pizza Veterano ризотто для відвідувачів готувала виконувачка обов'язки заступника міського голови Яніка Мерило.

Нагадаємо,  Нагадаємо, що у ніч на 9 липня у Дніпрі на вулиці Старокозацькій палав літній майданчик кафе "Pizza Veterano". Проте,  постраждале від пожежі заклад вже працює у звичному режимі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...