App Store Google Play

Волонтери Армії SOS за вечір роботи у ветеранській піцерії зібрали майже 5 тис грн для військових

23.07.2017 15:00
Волонтери Армії SOS за вечір роботи у ветеранській піцерії зібрали майже 5 тис грн для військових

Вчора, 23 липня, у Дніпрі у закладі Pizza Veterano волонтери організації Армії SOS збиради кошти на допомогу військовим на Сході країни. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Протягом усього дня представники волонтерської організації обслуговували гостей в ролі офіціантів. Усі гроші, які були залишені відвідувачами закладу "на чай", волонтери відправлять на закупівлю необхідних речей для українських бійців. Окрім цього, у залі стояла скриня для збору коштів.

"Пройшло все дуже круто. Гості задоволені, волонтери стали майже готовими офіціантами. Було дуже атмосферно, адже в цей день пройшов ще й вечір живої музики. Людей на жаль було не багато. Певно через занадто спекотну погоду та чималу кількість фестів у місті в цей час. Зібрали чаєм 1400 грн, у скриню кинули 3481 грн. Ну і в цілому виходить 4881 грн", - розповіла волонтер Армії SOS Тетяна Сагайдак.

Попри невелику кількість відвідувачів, дівчата з волонтерської організації також зазначають, що подібні акції планують влаштовувати і в майбутньому.

Зазначимо,  подібні акції є регулярними у ветеранському кафе,  відтак, на кухні Pizza Veterano ризотто для відвідувачів готувала виконувачка обов'язки заступника міського голови Яніка Мерило.

Нагадаємо,  Нагадаємо, що у ніч на 9 липня у Дніпрі на вулиці Старокозацькій палав літній майданчик кафе "Pizza Veterano". Проте,  постраждале від пожежі заклад вже працює у звичному режимі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...