App Store Google Play

Дніпровський державний цирк збираються приватизувати

23.07.2017 08:00
Дніпровський державний цирк збираються приватизувати

Державне підприємство «Дніпропетровський державний цирк» планують приватизувати наряду з Національним цирком України та іншими вітчизняними цирками. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Капітал».

Зокрема, в переліку з шести цирків, виставлених для приватизації, значаться наступні: ДП «Національний цирк України», ДП «Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшінова», ДП «Дніпропетровський державний цирк», ДП «Державна циркова компанія України», ДП «Дирекція пересувних циркових колективів України» , ДП «Запорізький державний цирк», ДП «Одеський державний цирк», ДП «Криворізький державний цирк», ДП «Львівський державний цирк».

Також приватизувати збираються «Національну кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка», «Українську студію Хронікально-документальних фільмів» та «Українську кіностудію анімаційних фільмів».

У переліку об'єктів державної власності, що підлягають приватизації в 2017-2020 роках, в тому числі тих, які можуть бути приватизовані після внесення змін до актів законодавства та передачі в комунальну власність, зазначено 893 підприємства. Серед них, зокрема, і дердпідприємство «Укртелефільм».

У загальному списку, оприлюдненому Мінекономрозвитку і торгівлі, зазначено 3444 держпідприємства, які розподілені за відповідними групами. А саме: ті, які рекомендовано залишити у власності держави, ліквідувати, передати в концесію і ті, які підлягають приватизації в 2017-2020 роках.

«Розроблено концепцію є основою подальшого реформування сфери управління державною власністю і одним із зобов'язань, які Україна взяла на себе в рамках домовленостей з Міжнародним валютним фондом», - додали в міністерстві.

Нагадаємо, минулого року головний бухгалтер ДП «Дніпропетровський державний цирк» та її заступниця безпідставно вивели 2,46 мільйонів гривень держпідприємства на рахунок приватного підприємця за фіктивними договорами. Також дніпровські дресирувальники панікували через те, що Міністерство культури запропонувало заборонити використовувати тварин в цирку.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...