App Store Google Play

Дніпровський державний цирк збираються приватизувати

23.07.2017 08:00
Дніпровський державний цирк збираються приватизувати

Державне підприємство «Дніпропетровський державний цирк» планують приватизувати наряду з Національним цирком України та іншими вітчизняними цирками. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Капітал».

Зокрема, в переліку з шести цирків, виставлених для приватизації, значаться наступні: ДП «Національний цирк України», ДП «Харківський державний цирк імені Ф. Д. Яшінова», ДП «Дніпропетровський державний цирк», ДП «Державна циркова компанія України», ДП «Дирекція пересувних циркових колективів України» , ДП «Запорізький державний цирк», ДП «Одеський державний цирк», ДП «Криворізький державний цирк», ДП «Львівський державний цирк».

Також приватизувати збираються «Національну кіностудію художніх фільмів імені Олександра Довженка», «Українську студію Хронікально-документальних фільмів» та «Українську кіностудію анімаційних фільмів».

У переліку об'єктів державної власності, що підлягають приватизації в 2017-2020 роках, в тому числі тих, які можуть бути приватизовані після внесення змін до актів законодавства та передачі в комунальну власність, зазначено 893 підприємства. Серед них, зокрема, і дердпідприємство «Укртелефільм».

У загальному списку, оприлюдненому Мінекономрозвитку і торгівлі, зазначено 3444 держпідприємства, які розподілені за відповідними групами. А саме: ті, які рекомендовано залишити у власності держави, ліквідувати, передати в концесію і ті, які підлягають приватизації в 2017-2020 роках.

«Розроблено концепцію є основою подальшого реформування сфери управління державною власністю і одним із зобов'язань, які Україна взяла на себе в рамках домовленостей з Міжнародним валютним фондом», - додали в міністерстві.

Нагадаємо, минулого року головний бухгалтер ДП «Дніпропетровський державний цирк» та її заступниця безпідставно вивели 2,46 мільйонів гривень держпідприємства на рахунок приватного підприємця за фіктивними договорами. Також дніпровські дресирувальники панікували через те, що Міністерство культури запропонувало заборонити використовувати тварин в цирку.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...