App Store Google Play

Удода буде оголошено в міжнародний розшук, а інші підозрювані отримають обвинувальні акти, - Луценко

22.07.2017 09:00
Удода буде оголошено в міжнародний розшук, а інші підозрювані отримають обвинувальні акти, - Луценко

Вчора, 21 липня, під час робочої поїздки у Дніпрі генпрокурор країни Юрій Луценко пообіцяв, що розслідування за фактами розкрадань з бюджетних коштів у Кривому Розі місцевою владою не буде "позоване" і закликав усіх криворізьких чиновників до співпраці зі слідством,  інформує Дніпроград.

Раніше генпрокурор повідомвляв, що в Кривому Розі орудує організоване злочинне угруповання, що займається розкраданням з бюджету міста в особливо великих розмірах

"Запрошую усіх, хто працював в Криворізькій міськраді піти на згоду зі слідством, вказавши на конкретні факти. Я гарантую законність і анонімність показань тих, хто допоможе слідству", - наголосив Луценко.

Юрій Луценко також зазначив, що події в Кривому Розі були неминучі.

"Рано чи пізно це повинно було статися. Я не можу сказати, що такі розкрадання виходять за межі того, що відбувається в інших містах. Єдина їх відмінність - це наявність стійкого угрупування, яке нахабно та зухвало,  незаконними методами керує в місті. Зараз є багато свідчень, фактів і документів. Слідство триває", - зазначив Юрій Луценко.

Серед підозрюваних -  головний заступник міського голови Кривого Рогу Євген Удод. На даний момент він  оголошений в розшук.

"Найближчим часом, провівши певні процедури, ми оголосимо Удода в міжнародний розшук, зможемо поставити в систему Інтерполу. Можу чітко заявити, що у нас досить доказів для його затримання", - повідомив Луценко.

Генпрокурор також розповів, що до нього приходили депутати, які запитували, чи можна повертатися тим чиновникам, хто втік з Кривого Рогу.

"Я сказав: так, звичайно. Єдине - хочу знати розмір рук, щоб не дуже тиснули наручники - я людина гуманна. Якщо без жартів, то думаю, що верхівка Криворізької міськради отримає і підозри і, з великою часткою ймовірності, обвинувальні акти. Але для цього потрібен час", - зазначив Луценко. 

Нагадаємо, в Кривому Розі тривають  слідчі дії у справі про злочинну організацію, яка займалася розкраданням бюджетних коштів у особливо великих розмірах, вже оголошено підозру депутатам-"опозиціонерам" та їх поплічникам.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...